Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet? Kellemetlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajom lehet? Kellemetlen szag odalent, de semmilyen mas tunet. (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elegge ketsegbe vagyok esve. Fiatal szuz lany vagyok,viszont ez nagyon fusztral(meg ha nem is keszulok szexualis kapcsolatot letesiteni).gondoltam arra hogy valamilyen huvelygomba,de sem viszketes, sem pirosodas, sem kellemetlen erzes.csak napi szinten egy keveske folyas aminek szaga van.


Egyenlore orvoshoz nem tervezek menni, eloszor megkerdezem, hatha itt valaki tapasztalta mar.


Es esstleg valamilyen hazi gyogymod?


Vagy lehet hogy egezseges vagyok, csak erossebb ez a szag mint masoknal? Ilyen van?

Es ha igen, mivel lehete enyhebbe tenni?


Elore is koszonom a valaszokat!


2016. aug. 21. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valami fertősés lehet. Nyáron strandon is könnyen össze lehet szedni. Házi gyógymódot nem tudok, csak rovost javaslok.
2016. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Házi gyógymód kizárva!

2. Gombás vagy bakteriális fertőzés, mindenképpen orvossal nézesd meg. A szagos folyás semmiképpen nem jó!

3. Ha elhanyagolod csak rosszabb lesz! Magától nem múlik el! Irány a doki! És ha szagod lesz, az a pasikat is elkergeti!

2016. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 RRR ***** válasza:

ezzel mosd a puncid,ha nem javul pár napon belül,menj el nődokihoz...


[link]

2016. aug. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet a ph-d borult fel. Gyógyszertárban kérj ph helyreállítót, többféle is van (krémes,tablettás stb).Általában 5-6 napos a kezelés. Ha utána is kellemetlen, akkor nőgyógyász. :)
2016. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elottem valaszolohoz hasonloan en is azt gondolom, hogy talan felborult a huvelyflorad. Nekem nem egyszer volt mar es a patikaban talaltam is egy nagyon jo huvelytabit. Uzibe megirom a nevet ;)
2016. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!