Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 18 évesen prostival elveszíten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen prostival elveszíteni a szüzességet elítélendő?

Figyelt kérdés
18 éves lettem 2hónapja és még sohasem volt kapcsolatom. Félénk vagyok. Ha meg kell szólítanom egy lányt ideges leszek, remegni kezdek és zavarba jövök. Pedig nem vagyok egy rondaság. Viszonylag magas(189cm) vagyok. Közel másfél éve gyúrok több kevesebb kihagyással. Mások is megjegyezték, hogy ez látszik rajtam és, hogy volna esélyem a csajoknál. Ennek ellenére mindig zavarba jövök és izgulok. Már gondolkozok egy ideje azon, hogy meg kéne lennie az első szexuális élményemnek. Lehet furcsán hangzik, de nagyon vágyok már rá, viszont nem tudok sehogy kezdeményezni. Talán ha egy prostival tapasztalnám meg először az élményt az növelné az életkedvemet és a magabiztosságomat. Adna egy kezdőlöketet. Szerintetek megtegyem? Kérlek titeket, hogy normális válaszokat írjatok!

2016. aug. 21. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Szia.

Ha majd idősebb korodban visszaemlékszel a fiatalabb énedre és arra, hogy ki volt az az első lány, akivel elvesztetted a szüzességed, akkor kire fogsz emlékezni? A prosti Marisra vagy a gyönyörű lányra, akivel szerettétek egymást?


Én nem mennék prostihoz a dugást gyakorolni és önbizalmat gyűjteni.

Nem tudja a prosti azt nyújtani neked mint az a nő, aki szerelemből , szívből szeretkezik veled.

2016. aug. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Ne tedd! Inkább sokat járjál társaságba és gyakorold az ismerkedést! Senkinek nem megy elsőre, azonnalra! A kudarcok ne vegyék el a kedved, kezd elölről!

F.

2016. aug. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
szerintem vágj bele, önbizalom szempontjából jót tenne
2016. aug. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ne tedd. Inkább ismerkedj. Én pl. voltam már szűz fiúval, de csak szex volt köztünk, de mégsem fizetős azért így is másabb.
2016. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
Az első leírta amit akartam, nem szégyen az ha szűz vagy 18 évesen, erőltetni nem érdemes inkább várj mint hogy olyannal veszítsd el akinek csak egy újabb menet lennél!
2016. aug. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
Én ugyanilyen vagyok mint te csak idősebb 3 évvel,ugyanezt tervezem mint te,de szerintem még várj vele 20 éves korodig. Próbálkozz,ismerkedj,aztán ha nem jön össze akkor menj el.
2016. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem elítélendő, de ha jobban átgondolod, nem éri meg. Inkább várj (vagyis ne csak várj hanem tegyél is érte) amíg találsz egy lányt akivel összejön a dolog, és ne csak azért hogy letudd ezt a szüzesség dolgot...mert úgy csak rágörcsölsz és bénázol. Lazulj el és ne a szüzességre gondolj, hanem hogy add meg a lánynak amit akar. Úgy nagyon nem cseszheted el. szerintem...de ha mégis akkor is jobb mint a prosti
2016. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%

jol teszed húzzúl bele sok sikert

jo lesz

mond a csajnak hogy ez az első neked segiteni fog

2016. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Sajnos továbbra sem tudok dönteni. Égek a vágytól. Valaki aki volt már prostival, tudna mesélni az élményeiről? Nagyon megköszönném.
2016. aug. 21. 21:39
 10/15 anonim ***** válasza:

Nálunk a haverok között volt egy 37éves szűz, elment prostihoz mert már nem bírta, 10ezer Ft, megtörtént és csaj azóta se jött össze neki... Semmin nem változtatott a prosti, mert őt nem kellett felszednie. 5perc volt neki az egész öltözéssel együtt és ennyi... Nem adott neki semmit a dolog, max megtapasztalta hogy milyen a vagina belülről, de ugyanolyan maradt a pasi.


Szerintem várj még, gyakorold az ismerkedést, legyen egy szép emlék ez! Ebből nincs második. Azon kívül (sajnos) a mai világban hidd el, könnyű összeszedni lányokat erre a célra. Felénk konkrétan normális nőt nehéz találni aki nem ilyen hogy egy estére akar pasit vagy max 3 hónapra. Járj el szórakozni, sétálni, barátkozni.

Ráadásul (szintén tapasztalat a baráti körből) ha egy rosszindulatú vagy pletykásabb haverhoz eljut a dolog hogy prostinál voltál és az első volt, ő továbbadja főleg lányoknak, akkor szép hátrányból indulhatsz a csajoknál.

2016. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!