Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy terhes maradtam?

Figyelt kérdés
Július 7-én jött meg, majd védekezés nélkül voltam a párommal, július 23-án. Végül megjött augusztus 4-én, 8 napig tartott, de nagyon kevés és inkább barna nyálkás váladék volt. 8 napig sosem tartott még, 4-5 napig szokott meglenni. Most 18-án is voltunk együtt, nagyon szeretnénk már babát, de eddig még nem jött össze. De már egy ideje rosszul vagyok a szagoktól (párom szerint csak elkényesedtem) fejem fáj, kimerült vagyok és megvoltam fázva pár napig. Most tünt fel a napokban hogy a melleim borzalmasan fájnak, szinte nem is birok hason aludni. de terhes hogy lehetnék, ha megis volt a menstruációm, és a legutóbbi eseményünk kerek egy hete volt. Csináljak tesztet, vagy várjam meg hog megjön e? Mitévő legyek? vagy csak beképzelem, s valami mástól fájhat a mellem?
2016. aug. 25. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 50%. Vagy igen vagy nem. Hülye kérdésre csak ilyan választ kapsz bocsi.
2016. aug. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy vissza kérdezek, de meddig tartani venni egy tesztet és megcsinálni? Abból, hogy itt ezt megkérdezed, még semmi biztosat nem fogsz tudni. Még ha mondjuk épp itt van egy nőgyógyász, akkor sem.

Tesztelj és megtudod mi van.

2016. aug. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szépen leírtam...tanácsot kértem, nem azt hogy hülyének nézzetek! azért nem teszteltem még és azért is kérdeztem hogy megvárjam e hogy megjön vagy sem, mert nem szeretnék csalódni! de gondolom reálisabb hülyének nézni az embert, mintsem megérteni..
2016. aug. 25. 00:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Felesleges mensi elott tesztelned, várj ki.

A tüneteket pedig csak bekepzeled... :) 6 hetes terhesen fogod majd eloszor tapasztalni ezeket. :)

2016. aug. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"de terhes hogy lehetnék, ha megis volt a menstruációm, és a legutóbbi eseményünk kerek egy hete volt"


Ismerek olyan nőt, aki az 5. hónapban jött rá, hogy terhes, mert minden hónapban volt vérzése.


A terhesség nem 100%-ban zárja ki a menstruálást.


"nagyon kevés és inkább barna nyálkás váladék volt"


Ez nem menstruáció. Tipikusan a beágyazódást követő utó mestrulás, azaz a köznyelvben barnázás.


Ettől függetlenül nem 100% a terhesség. Várj még pár napot, aztán csinálj tesztet.

Ha nem bízol a tesztben keresd fel a nőgyógyászod.

2016. aug. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
korábban volt már terhességem, csak sajnos el vetéltem. akkor 6 hetes és 4 napos volt a baba. és előtte már voltak jelek, éreztem tüneteket. azóta próbálkozunk, s nem szerenték csalódni...
2016. aug. 25. 01:28
 7/9 Umaku ***** válasza:

Akkor ne csinálj tesztet s rágódj rajta ezen egész este.

Nem valoszínű szerintem h teherbe estél, de egy teszt nem egy összeg. Csalódás-nem csalódás jobb tudni h mi a helyzet.

2016. aug. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van akinek megjon terhesseg alatt is. Szerintem is erdemes lenne egy tesztet csinalni.Ha negativ akkor sem kell elkeseredni ...meg egy het mulva lehet pozitiv;))
2016. aug. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felkeresni egy nőgyógyászt nehéz lenne?
2016. aug. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!