Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Magömlés orgazmus nélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magömlés orgazmus nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma éppen políroztam a bohócot bár eléggé fáradt vagyok/voltam meg sok kedvem sem volt hozzá igazából de volt már hogy kihagytam pár napot és éjszaka kopogtatott ondáriából az öreg így gondoltam lerendezem a dolgot :D


Szóval olyan kérdésem lenne hogy egyszer-egyszer előfordulhat-e hogy szinte 0 orgazmussal magömlésem van (mennyiségre nem volt vele probléma) az orgazmus "előjeleit" is éreztem viszont a csúcspont valahogy elmaradt bár közben vmi el is terelte a gondolataimat szóval simán lehet ilyen miatt is.


Előző alkalommal (2 napja) nem volt semmi probléma emlékeim szerint és azóta sem történt semmi extra.


Szerintetek nagy (szervi) bajt jelenthet ez,"vagy most épp így sikerült"?


Előre is köszi a válaszokat


F/21



#orgazmus #magömlés #enyhe orgazmus
2016. aug. 27. 19:13
 1/1 Senki Alfonz ***** válasza:
Most épp igy sikerült , ne parázd tul a dolgot .
2016. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!