Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan nő, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan nő, aki az interneten keresztül keresne párt inszemre?

Figyelt kérdés
Gondolkodom rajta, hogy sperma donor leszek és akkor találtam rá erre a jelenségre. Érdekelne a véleményetek, főleg a nőké.

2016. szept. 29. 01:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztos van ilyen. Miért akarsz sperma donor lenni? Normálisan nem akarod örökítenénk a genjeid? Vagy túl jónak gondolod a genjeid és minél több utódot akarsz?

Tényleg teljes jóindulattal kérdezem. Mert érdekel miért akarsz ilyet. :)

2016. szept. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet van de ezert fizetnek is... plusz ott a nonek a riziko hogy felkeresed kesobb.
2016. szept. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De ugye nem azt gondolod hogy majd az a nő kefélni is fog veled? Mert csak a spermád kell szóval egy üvegcsébe kicsapod és jól van.. Egyébként meg nem úgy van hogy hasadra csapsz és sperma donor leszel.. Hanem előtte egy csomó vizsgálaton kell átesned hogy az alapvető kritériumoknak megfelelj! 22 L (26 hetes kismama)
2016. szept. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mivel mi inszemeztünk ezért azt mondom, hogy csak akkor választanának, ha:

- lehetetlen szinglik lennének, akiknek nincs egy rendes pasi ismerősük akit elsőnek megkérnének

- olyan génállományodnak kell lenned, hogy leessen a székről

- sikeres, okos, sportos, jófejnek kell lenned, kitűnve mindenkitől

- menjél el egyszer egy sperma vizsgálatra, mert ha nem kiemelkedő az eredményed, akkor nem fognak veled bajlódni

- ha még téged is választanak, nem akarnának tőled semmi fizikálisat, lehet még nem is találkoznátok.

2016. szept. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Voltam spermavizsgalaton és igen jó eredményeik voltak. Azon kívül meg válaszolva az első kérdezőnek. Valóban különleges a spermám.

Ezt abból gondolom, hogy állítólag olyan átok alatt vagyok születésétől kezdve, ami másoknak átok. Javasoltak, hogy vegyek feleségül Viktor, legyen gyerekem, de a környezetet vizsgálva ez nekem inkább a karomra lenne, mint hasznomra. Szóval kívül vagyok, hogy most én vagyok a fontos, vagy a spermam és az az adottsag amit bírok. Kb olyan vagyok mint john Cofe . Észre is vettem, hogy egy jó ideje elég sok körülöttem a kismama meg kérik is hogy nézzem meg a gyereküket...

2016. szept. 30. 22:26
 6/6 A kérdező kommentje:
Átok alatt, ami másoknak áldás ...
2016. szept. 30. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!