Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok és még mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok és még mindig szűz, ez ciki?

Figyelt kérdés

Nagyon kívánom a szexet, de nem találtam megfelelő partnert hozzá és nem vagyok az a típus sem, aki bármilyen érzelem nélkül neki esne egy idegennek.

Maszturbálni szoktam, de már nem élvezem annyira. Léteznek még olyan pasik, akik nem egyből azt akarják? Fiuk, ti mennyit várnátok a szexre?


2016. okt. 26. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem várnám el azonnal...előbb egy kis ismerkedés...aztán petting... :)
2016. okt. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.
2016. okt. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azèrt jó lenne tudni előtte hogy ki vagy és mit szeretnèl... rosz lenne ha reggel arra kelnèk melletted hogy rajtam èled ki a rejtett kannibalizmusodat vagy valami szektás vagy... mondjuk korban pont jó de egyelőre ennyit tudok rolad :D

A szex meg túl van értékelve... az előjáték engem jobban izgat mint maga az aktus :)

2016. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem ciki.


Kérdező, én egy 20 éves szűz lány esetében maximum kb 1,5-2 hónapot várnék a szexszel, az első randinktól számítva, ami szerintem teljesen korrekt két felnőtt korú ember esetében.

Szerintem valakit sok-sok hónapokig váratni nem szép dolog, főleg ha jól megvagytok és jól érzitek magatokat egymással.


Egyetlen lány szüzességét vettem el az életemben, amikor én 18 voltam, ő pedig 16 éves. Akkor 3 hónapot vártunk a behatolásos szexszel. (Persze előtte is voltak lazább dolgok)

23/F

2016. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz és nem is ciki. Én is így vagyok, nekem többre van szükségem a szexhez érzelmekre bizalomra stb stb. Léteznek. Hát attol függ megéri e várni h van e potenciál a kapcsolatban.
2016. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Lányként nem az

Fiúként annál inkább :D

Én mondjuk nem arra hajtok soha viszont a végtelenségig nem várok :)

2016. okt. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

6:

Egyetértek.

2016. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább, minthogy ilyen korodra már az életéveiddel megegyező számú csávó menjen át rajtad. :)
2016. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
22 éves voltam, mikor elvesztettem. 1 hónapot vártam, ami nem sok, de nem vagyok naiv, fel tudom mérni, kinek mi a fontos. Volt, akivel hosszabb ideig voltam együtt, mégsem éreztem, hogy velük szeretném. Örülök neki, hogy vele történt, mert megbízom benne (hónapokkal később még együtt vagyunk), így nem volt ciki, ha az elején valami nem ment.
2016. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9:

Most elképzeltem, hogy normális, jóra való, kapcsolatot akaró srácokkal voltál együtt előtte is akiknek csak annyi volt a bűnük, hogy "nem fogtak meg téged" eléggé.


Na a férfiak ezért siettetik a dolgokat. Mert simán lehet hogy normális vagy, tartós kapcsolatot akarsz, vársz egy lányra hónapokig, aztán benyögi neked hogy "mégsem te vagy az "Igazi"" és ezzel el is basztál pár hónapot az életedből.

2016. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!