Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit kell tudni az erotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tudni az erotikus masszázsról?

Figyelt kérdés

Nem rég hallottam a kifejezést és felkeltette az érdeklődésemet. Tulajdonképpen mit takar ez? Mit csinál a masszőr? Hol tudnék ilyen szolgáltatást igénybe venni? Egy átlagos masszőr végzi vagy valami speciális?

18L



2016. okt. 26. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg az intim területeket masszirozza... erogén zónákat stimulál.. így saccra ez ugrik be
2016. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Kb annyi, hogy felizgat masszázzsal.

Ha olyan helyre mész meg elélveztet,kb ujjazással a masszázs végén.

2016. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 zsici:D ***** válasza:
73%
Bármilyen masszőrhöz elmész, (főleg a pocakos, középkorú/idősebb bácsiknál működik), mondod h "csókolom! olyan spesziális masszázst szeretnék.", kacsintasz mellé a bal szemeddel és belegyűrsz egy kétezrest a bácsi alsógatyájába. Innentől minden megy magától
2016. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Több fajtája van. Nők esetén is az a lényege, hogy szexuális élvezetet is okozzon.
2016. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Meg leszel a végén b*szva.
2016. okt. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Azért elég szánalmas, hogy vannak nők, akik akár még nem is a legrondábbak a világon, mégis fizetnek a kielégülésért...

Akárhogy is, kb olyan mint amikor férfi megy prostihoz, annyi különbséggel, hogy a nők könnyebben találnak szexpartnert.

2016. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően a finom érintésekről, simogató jellegű masszázsról szól, amely az intim területek környékét (mell, popsi, p.nci) érinti, és előzetes megbeszélés alapján, vagy masszázs közbeni ráutalással nem csak a környéket, hanem közvetlenül a nemi szervet is érintheti.

Ezt akár masszőz (vagyis nő) is végezheti (sőt végzik is), vagyis nem arról szól, hogy az egyik előttem szólót idézzem: "a végén meg leszel b.zva".

Igazából még az sem alapfeltétel, hogy elélvezz közben, de persze általában ez az igény. :-)

A kölcsönösség (vagyis hogy te is érinted-e a masszőrt) szintén közös megegyezésen kell, hogy alapuljon.

35/F

2016. okt. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
fiu vagyok és már kipróbáltam nagyon izgalmas volt
2016. okt. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!