Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azt hiszem álmomból felébredve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem álmomból felébredve orgazmusokat élek át, ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még orgazmusom,ezért se tudom milyennek kell lennie. De néha,amikor álmomban szexelek vagy csak fantázialgatok, utána felébredek és igazán izgató érzést érzek lent, amit egyébként szex közben vagy önkielégítésnél sose éreztem eddig,csak álmomból felébredve. Ezután egyből úgy érzem,hogy még rá kell segítenem,mert úgy az igazi,tehát mégse történt meg az orgazmus mert úgy érzem még csinálnom kell magamnak? Egyébként egy tompa érzés ,de valami fantasztikus. Milyennek kéne lennie annak ha csúcsra jut az ember,ez már az?
2016. okt. 27. 22:58
 1/6 A kérdező kommentje:
22/L voltam,ez lemaradt
2016. okt. 27. 23:00
 2/6 anonim ***** válasza:
Na ez az, amit leírni nem lehet! :(
2016. okt. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor jó ha beleremegsz az érzéstől.
2016. okt. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 RRR ***** válasza:
persze izgasd magad tovább,amíg megszűnik körülötted a világ,megfeszülsz,lélegzeted elakad ,,,na akkor még egy kicsit izgasd és akkor....na az az !!!!
2016. okt. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha csak álmodban megy a dolog akk ajánlom szerezz be egy olyan pasit akinek a nekrofilia a perverzitása, az majd ugy is csak almodban fog megdugni
2016. okt. 28. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt aztán van baj:

Egyrészt: "Soha nem volt még orgazmusom"


Másrészt:

"egyébként szex közben vagy önkielégítésnél sose éreztem eddig,csak álmomból felébredve"

még rá kell segítenem,mert úgy az igazi,tehát mégse történt meg az orgazmus"


Ha nem volt még orgazmusod honnan is tudod, milyen az?

Önellentmondó a kérdésed.

Ha pedig már szexelsz, és még mindig nem volt orgazmusod az elég elszomorító, és ez a te hibád is, nem csak a pasiké akikkel eddig lefeküdtél.

Viszont nem értem, hogy ha önkielégíteni is szoktál, akkor hogy a fenében nincs orgazmusod?

Elég egyértelműen érezni. Az izgató ingerek fokozódnak és van egy pont amikor pontosan tudod, hogy ha most még tovább csinálod akkor megindul az az érzés ami az izgatáshoz hasonló, de annál hevesebb, kiugró és akkor is eltart pár másodpercig, ha már nem is érsz magadhoz (persze olyankor sokkal enyhébb, mintha tovább stimulálnád magad.

Na ha ilyen még nem volt neked sosem akkor tényleg nem volt orgazmusod, de ha volt akkor már átélted, maximum még nem jutottál el arra a szintre hogy az érzést a lehetőségeidhez mérten "kimaxold".

Viszont ha alvás közben felizgulsz álmodban az lehet annak a jele, hogy a szervezeted igényli, kívánja, de nem kapja meg. Azaz, lehet hogy tényleg nem sűrűn élsz át orgazmust, miközben erre a testednek igénye volna. Hát a felgyülemlett izgatásokból amik sosem vezetnek kielégüléshez, idővel álmodban az agy szépen a közelébe kerül.

2016. okt. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!