Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akkor most a nők tényleg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most a nők tényleg a pénzre mennek? (25F)

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy alapvetően én "jó pasi" vagyok, de egy éjszakás kalandokon kívül semmi sem jön össze, mert a nők pár nap, hét alatt kipuhatolják, hogy most se munkám, se pénzem, és hiába "oldom meg" alkalmi munkákból, család támogatásából az életemet úgy, hogy még jutna is pénzem hetente 1-2 komolyabb randira!! őt ez nem érdekli.

Amikor tele voltam pénzzel, friss egyetemista voltam és szinte sugároztam, a nők is jobban tapadtak.


Ráadásul most egy ideje, hogy úgy néz ki kezd felépülni a karrierem újra bújnak elő azok a nők akik hónapokig nem is válaszoltak a leveleimre. És ezek nem azok a tipikus pénzéhes nők, sőt, főleg egyetemista, vagy értelmiségi poronty lányokról van szó, akik alá lakást, kocsit tesz az apuci anyuci. És pont ezek a lányok várják el, hogy én pénzt keressek, vagy kocsiban furikázzam őket amikor ők épp nem kapják meg apu kocsiját.

Hozzátenném, hogy jártam új zélandon, fél évig éltem a kanári szigeteken, bejártam a fél világot és ez nem volt olcsó, de a nők nem azt nézik, hogy én mennyit költöttem (lehettem akár milliomos tőkés is nagyvállalatokkal a háta mögött) ha most épp anyámnál lakom és nincs munkám, őt nem érdekli a múltam, nem fog velem összeállni.


Ebből most le lehet szűrni, hogy igenis minden nőnek fontos, számít a pénzem és addig nem állnak velem össze amíg nincs tele a zsebem és nem érzik azt, hogy elkezdem szórni meg magamra költeni, hogy beszálljanak a buliba?

Itt nem is feltétlen a pénzről beszélek, hanem a pénzhez kapcsolódó dolgokhoz, mert ők azért azt érzik hogy ha össze vissza utazgatok ide oda megyek, akkor valami van a zsebemben, viszont az számtalanszor megesett, hogy mondtam a lánynak, hogy megoldom hogy felmegyek a másik városba, meg elmehetünk futni, moziba, stb, érezte, hogy pont annyi pénzem van hogy ezt megtegyem és az már úgy nem tetszett neki, kivárt, néha heteket, és ha akkor sem történt semmi különleges, látványos, általában még le is tiltottak, vagy ki is oszotottak.


Azt viszont tudom, mert voltam már ilyen helyzetbe, pl amikor a tengeren túlra utaztam, hogy amikor viszont jó pozícióban vagyok és tele van a zsebem pénzzel, a legmegalázóbb, legidegesítőbb bánásmódot is elviselik tőlem a nők. (nem mintha meg akarnám őket alázni, de akkor sosem voltam ilyen óvatos)

Most meg bármennyire próbálok kedves, aranyos, előzékeny lenni, általában ilyesmi a vége.


"Most rossz kedvem van azért nem válaszoltam, különben sem szeretem, ha számonkérnek"

(előtte megkérdeztem miért nem írt és 200 sort beszéltünk amit viszont élvezett, sőt mosolyogva számolt be a dolgairól)

Nem is írtam neki csak két nap múlva, hogy jobb kedve van-e és egyszerűen letiltott.


Na ez az ami nem történt volna meg, ha tele van a zsebem, akkor ő könyörgött volna a bocsánatomért, hogy nem írt, és sosem írt volna ilyet, hogy ő nem szereti ha számonkérik. Igenis szereti, csak meg kell ütni hozzá a lécet.


Szóval ez olyan furcsa....


2016. okt. 27. 23:20
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Néha eszembe jut az is, hogy a mesebeli lány sem áll ám össze a jobbágyfiúval, hanem vár a hercegre a fehér lovon, és ez egy elég régi kifejezés.


Mai nyelvre lefordítva az a herceg mondjuk a tőkés aranyifjú a fehér luxuskocsival?

Arra várnak?

2016. okt. 27. 23:22
 2/31 A kérdező kommentje:

És akkor a nők azt mondják az a r****anc aki összeáll bárkivel. És az a rendes nő aki megválogatja kivel.

De ezek a "rendes nők" meg jobb híján pozíció és karrier alapján választanak a srácok között nem kedvesség, intelligencia, külső alapján. És szerintem a kérdésemből láthatjátok, hogy azért én elég finom srác vagyok, de persze tudok kemény is lenni.

De ez mind nem számít mert épp nincs pénzem.

2016. okt. 27. 23:26
 3/31 anonim ***** válasza:
52%
A legtöbb nő arra megy hogy legyen pénze,kocsija ,lakása és normális munkája a pasinak!Az már nem számít hogy amúgy vannak tök normális pasik akik tényleg tudnak szeretni és hűségesek! Ha nincsenek meg a felsorolt dolgok akkor már szóba se állnak velük az ilyen nők! Hát nekem tuti hogy nem kéne ilyen nő! Ha tele lennék pénzzel akkor se mondanám meg amikor ismerkednék egy nővel! És ha úgyis kellenék akkor tudom hogy normális! Undorító hogy ilyen sok pénz éhes nő van!
2016. okt. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%

Tapasztalatom szerint a nők 60%-a ilyen. Abban nem értek egyet veled, hogy a pénzes szülők gyereke viselkedik így. Volt olyan kolléganőm, aki faluról került fel Pestre és aszerint csrélgette a pasijait, hogy mindig jobb legyen neki anyagilag. És nem egyedi eset, még családon beül is tapasztaltam ezt. Én is ledöbbentem, amikor ez realizálódott előttem, kb. 20 éves koromig azt hittem, hogy ez csak filmekben létezik...

Egyébként minél fiatalabban jönnek össze a párok, annál kevésbé jellemző, idővel már nem csak a szerelmet keresik a csajok, hanem az egisztenciát is nézik. Úgyhogy alkalmi munkát próbáld meg felváltani állandó munkahellyel, neked is jobb lesz. És persze keress normális lányt, az még azért akad, ne a pénzzel akarj villantani. Aki csak arra hajt, előbb-utóbb talál egy pénzesebb pasast és otthagy ( vagy megcsal). 38 F

2016. okt. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:

Mindig rossz erzessel tolt el ilyeneket olvasni,hisz tudom magamrol,hogy en nem ilyen lany vagyok es nagyon sokszor altalanositanak. Bar ha mar ennyi fiu panaszkodik ezert,biztos van benne valami. szemely szerint sose vonzottak kozossegi oldalakon ezek a tipikus ilyen-olyan szuper autoval pozolo kepek,ami csak az ove,az ilyen-olyan draga oraval es egyeb luxus cuccal villogo fiuk. szamomra ez magamutogatas,nagykepuseg. amikor elmondtam egy fiu baratomnak,hogy nekem nem szamit az,ha a masik draga homlikat hord es ezzel felvag,kirohogott. azt mondta,dehogynem,csak hazudok... tok mindegy,tudom magamrol,hogy en se vagyok egy milliardos ruhakban szaladgalo lany,tisztaban vagyok vele,hogy honnan jottem(mondjuk kozepreteg,atlagcsalad), es ehhez merten jobban erzem magam olyan fiu mellett,aki kb olyan szinten van,mint en. Szamomra mondjuk az pozitiv,ha a masiknak allando munkaja van es biztos talpakon all,mert ha mar tulesunk a randizos idoszakon es esetleg osszekoltozesre kerul a sor,en is nyugodtabban erzem magam olyannal,aki biztonsagot nyujt ebbol a szempontbol. hanyok az izompacsirta,magamutogato,csak a luxus dolgait mutogato fiucskaktol,nekem nem ez a vonzo ferfiassag. Egyebkent volt komoly kapcsolatom, megjartam az egyetemet es nehany orszagban szerencset is probaltam munka teren. Nyitott vagyok az emberekre,fiukra,ok is ram. nem azert irom,hogy elszalljak magamtol,csak tudatni akarom masokkal,hogy igenis meg lehet meg talalni a normalis lanyokat is valahol,en annak tartom magam

24/L

2016. okt. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom kikkel ismerkedsz, biztos van olyan nő aki a pénzre megy, de ez piszok nagy általánosítás. Attól, mert van olyan nő, az nem egyenlő azzal, hogy minden nő erre megy. Gyaníthatóan a kisebbség figyel oda komolyan erre, már csak azért is, mert vannak elég jól kereső nők is és ha a nő jól keres semmi szükséges a baromi gazdag pasira.


De, hogy saját példát is mondjak - és igen természetesen itt szoktak lekamuzni itt az oldalon, mert nyilván ez totálisan elképzelhetetlen - magyar viszonylatban baromi jól keresek. 1,5-2 millió között van a jövedelmem 1 hónapban, attól függően, hogy mennyi dolgoztam és mennyire sikerült jól az adott hónap. Semmivel nem vagyok érdekesebb a nők számára, mint korábban voltam, amikor ennek a tizedét tettem zsebre néhány évvel ezelőtt. A mentalitásom, gondolkodásmódom, képességeim nem változtak és ezzel találok partnert bármikor amikor szeretnék - mert ezen múlik. Persze ezzel még mindig lehet érvelni, hogy akkor biztos azért, mert érezték bennem a potenciált és ezért voltak vele - de könyörgöm a potenciál nem egyenlő az elért dolgokkal... szerintem előbbi nagyon sok emberben van, de eredménnyé nagyon kevesen váltják, mert az az út tele van buktatóval és piszok nehéz. Kockáztatni, hibázni és tanulni kell belőle, jóval többet, mint amire az átlagember hajlandó lenne.


A gond valószínűleg épp az, hogy saját magadat korlátozod a hiedelmeiddel. Lásd "amikor pénzem volt bármit megtehettem" vagy "most hogy nincs egy vasam sem kiszagolják". Például, ha valaki kiszagolta (vagy legalábbis te ezt gondolod) elkezdesz vele agresszívabban viselkedni, máshogy kommunikálsz és ő ezt megérzi. Lehet gőze nem volt róla, hogy mennyid van, de te az ő vélt felfedezése miatt már kompenzálsz és emiatt máshogy kezeled őt, ezért pedig egy idő után koppansz... Gondolkodj el egy szemléletmód váltáson, mert így még az általad hőn áhított pénz sem húz ki a gödörből.


Amúgy meg, ha igaz lenne az általánosításod, akkor egyetlen pasi sem találna jó nőt magának, aki nem pénzes, s ez is könnyedén cáfolható :)


29/F

2016. okt. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán nem olyan lányokkal kéne ismerkedni akiknek lakást tolnak a s*gge alá. Tudod rengeteg értékes lány lehet akiről észre sem veszed, hogy létezik, mert nem pénzes poronty és nem népszerű. Persze, hogy elvárják, hisz EZT SZOKTÁK MEG. Ez eszedbe sem jutott?
2016. okt. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
És már nem azért, de ha ilyen nagyképű vagy a valóságban is, akkor valóben elképzelhető, hogy a csak pénzedért éri meg nekik elviselni. A rendes lányokat az ilyen megijeszti és messziről elkerülik a menőcsávókat.
2016. okt. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Javarészt sajnos igaz,nálam is volt már olyan,hogy biztosabbnak éreztem magam,mert pont megkaptam a fizum,rögtön körbeálltak (de nem érzem magam csúnyának se),de ezután k... be mki,azt jó napot,eddig is ezt gondoltam,én nem fogok senkinek alakoskodni.26/f
2016. okt. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
80%
Azért nem kellesz nőknek, mert egy beteg, nagyképű, alpári sz aralak vagy, akiben még az is dühöt kelt, ha a másik nagyobb teljesítményre képes, mint te. Főleg ha kevesebb erőfeszítéssel.
2016. okt. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!