Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sogornőm vagy a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy I Imre kérdése:

Sogornőm vagy a barátnőm?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni mit akar. Segítsetek! Fél éve vált el a férjétől, azóta nincs kapcsolata. Semmi, egy éjszakás sem és semmi más. Minden 2. Hétvégén velem és a testvérével "mulat" de csak így hárman. Nem akar menni sehova csak velünk lenni. Ilyenkor persze részegre isszuk magunk ő 30 én 26 barátnőm 24. Észrevettem, hogy nekem sem közönbös és én sem neki. Sőt nekem nagyon tetszik a stílusa és az egyénisége, ahogy kinéz és ahogy rámnéz! Most hétvégén is velünk lesz, itt is alszik és nem tudom mi tévő legyek. Mivel egy ágyban alszunk 3-an gondoltam megpróbálom a barátnőmmel a szexet, hogy ő is hallja vagy észlelje mivel 1 éve nem volt senkivel és mondta, hogy már nagyon kellene valaki neki. De arra is gondoltam, hogy megpróbálok mellette lenni és finoman, érzékien először simogatni majd titokban szecelni vele. Tudom, hogy kapható lenne rá. De mivel mondta sokszor barátnőm, ha lenne olyan lány akire nem féltékeny benne lenne a 3asban és érdekli is a dolog nem tudok dönteni. Egy biztos valakiit meg fogok !*szni szombaton csak azt nem tudom kit. Ti hogy làtjàtok? Melyikre van nagyobb esély? És ha sogornőm hagyja magát nem lesz-e ebből zsarolás a végén?

#szex #barátnő #sógornő #barátnm testvére
2016. okt. 28. 01:00
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
87%

A banánnőd nem hiszem, hogy benne lenne egy hármasban a saját testvérével...

Ha igen... akkor az ő szegénységi bizonyítványa.

2016. okt. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 kókuszlány válasza:
80%
a helyedben elszaladnék egy fa mögé !Nem biztos hogy jól olvasod a jeleket.Neked fordított esetben hogy esne ha a barátnőd helyébe lennél???
2016. okt. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Erről azért elég durván süt, hogy kamu, legközelebb kicsit finomabbal próbálkozz :D
2016. okt. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 kókuszlány válasza:
nem biztos hogy kamu csak tapasztalatlan
2016. okt. 28. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

" benne lenne a 3asban"


Egész biztosan nem a testvérére gondolt, mint ahogy az is biztos, hogy a sógornő nem kíváncsi arra, hogyan szexel a tesója.

Hogy találtál ki ilyen beteg ötletet?

2016. okt. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
64%
Ne vetítsd ki a szexuális fantáziád a sógornődre. Ha a pasim ilyet akarna, kivágnám mint macskát carni.
2016. okt. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
Hat ki tudja, hogy lesz e zsarolas belole. Ezt te sem tudhatod. En azert atgondolnam a helyedben meg ezt alaposan. Meg mi van, ha ez a kapcsolatotok rovasara fog menni?
2016. okt. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ismét.kora reggeli a nap kérdése.😊 kérdezd meg a barátnődet.

Mégiscsak nem vad idegen lenne a 3..

2016. okt. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez a történet kitaláció.Már miért kellene egy ágyban aludni nem mellékesen?? Ebböl is látszik hogy élénk a fantáziád :D
2016. okt. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
32%

Az eddigi válaszolók többsége vagy nő volt (ez már önmagában sokat elmond, hiszen ők nem elég empatikusak hogy a férfiak helyébe képzeljék magukat), vagy papucs férfi.

Amiket felvázoltál, azok között már ott van a legjobb lehetőség, amit tehetsz:


Amikor egy ágyban alszotok, akkor kezdj el szexelni a barátnőddel. Ha tényleg annyira vágyik a sógornő a szexre, akkor hidd el hogy ő is be akar majd szállni. Nagyságrendi szempontból pedig arra is simán van esélyed, hogy a két lánytestvér gátlásait lerombold annyira, hogy egymás előtt akarjanak szexelni ugyanazzal a férfival.


Kedves korábbi válaszolók: Az hogy valaki az egynemű "tesójával szexel", nem mindegy hogy történik. Hogy csak megosztanak közösen egy ellenkező nemű embert, akivel mindketten felváltva (de egymás mellett, meztelenül, látótávolságon belül) szexelnek, vagy pedig úgy is hogy egymással foglalkoznak.

Nekem is van egy bátyám és nyilván nem szexelnék vele, de ha azt mondaná hogy csináljuk a barátnőjével hármasban, felváltva, akkor abban nyilván benne lennék.


27/F

2016. okt. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!