Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orálisan kielégítettem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orálisan kielégítettem a haveromat, de mind ezt csak kíváncsiságból, szerintek biszex vagyok ez miatt?

Figyelt kérdés
Mindig is érdekelt mit bírnak benne a nők ezért próbáltam ki, hetero férfiként bennetek is van ilyen kiváncsiság ?
2016. okt. 28. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
rossz az ok-okozati viszony. Nem emiatt vagy biszex. A helyes összefüggés, hogy mivel van benned biszexuális irányultság, ezért elég vonzónak találtad a haverodat ahhoz, hogy kielégítsd (őt is, és a kíváncsiságod is ). Ha nem volt rossz élmény, előbb vagy utóbb ismét meg fogod tenni. Nincs ezzel semmi baj
2016. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aki férfiként leszop egy másik férfit az nem heteró.
2016. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tetszenek a férfiak csak tudni akartam milyen
2016. okt. 28. 19:18
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Engem sem izgatnak a férfiak szexuálisan. De kíváncsi vagyok, mit érez a lány orál közben. Én is kipróbálnám, amit Te.
2016. okt. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Elég rossz az indok...


És tetszett? (ha igen, akkor is letagadnád..., szóval erre a kérdésre inkább ne is válaszolj)


Egy normális hetero férfi nem csinál ilyet, még kíváncsiságból sem. Mondjon akárki akármit. ;)

2016. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te már nem vagy hetero.

Hetero férfi még kíváncsiságból se s.op le egy másikat.

2016. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha fiatal vagy,és tart még a kiváncsiságod,jöhetsz hozzám is :D
2016. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!