Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek "homoszexuális"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek "homoszexuális" dolog férfinak kádban fürdeni?

Figyelt kérdés

Egy barátommal erről vitatkoztunk. Szerinte homoszexuális dolog, szerintem nincs benne semmi langyi dolog, télen tök jó. Ti hogy vagytok vele?


Bocs a kategóriáért, de szerintem ez nagyon sehova se passzol és itt írnak talán legtöbben:)


2016. dec. 12. 23:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Akkor legyek homo de inkább fürdök mint zuhanyzás.
2016. dec. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Szia, személy szerint nem egészen látom az összefüggést a melegség és a kád között. Kádban már évszazadok óta szokás fürdeni tehát ha a te teóriádból indunk ki akkor mindenki homokos? A baj nem a kádban való fürdéssel van hanem azzal amit esetleg közben csinálsz és itt nem a bohóchúzogatásra gondolok. Tehát nyugodtan ülj bele a kádba és élvezd a nyugtató fürdő hatását.
2016. dec. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Akkor értem, hogy miért vagyok biszex. Egyformán szeretek fürdeni is és zuhanyozni is Mindent értek!


N.

2016. dec. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én minden nap fürdök, de egyértelműen csak a lányok vonzanak.
2016. dec. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 El Greco ***** válasza:
44%
Jaja előzőnél a pont. Hetente egyszer én is átmegyek homárba.
2016. dec. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Imádom, amikor emberek kitalálják mindenféle dologról, hogy ez akkor téged homoszexuálissá tesz, mintha az azonos neműekhez való vonzódáson kívül bárminek bármi köze is lenne ehhez. Az a szomorú, hogy ez egy kifejezetten férfiakra jellemző szokás - egyfelől egyesek felsőbbrendűségi érzését táplálja, hogy "akinek más szokásai vannak, mint nekem, az buz!i", másfelől meg aztán a többiek, akiket a "férfiasságuk" megkérdőjelezésével tartanak rettegésben, megfelelési kényszerből tényleg elkezdik ezt elhinni és mindenféle idióta módon változtatnak a szokásaikon - és komolyan elhiszik, hogy akkor ők most rosszabb férfiak, ha kádfürdőt vesznek. Arról persze nem is beszélve, hogy nem is értem, hogy miért lenne baj egyáltalán, ha "homoszexuális dolog" lenne...
2016. dec. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én zuhanyzok, akkor, ha leszop 1 hapsi, még hetero maradok. Ez az!!! :) 33/f
2016. dec. 13. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Csak akkor meleg, ha két pasi ül be a kádba. Egyébként egyedül vagy csajjal fürdeni nagyon is jó dolog.
2016. dec. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor én naponta megbuzulok.
2016. dec. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom mar nem erdemes ferfinak szuletni mert barmit tesz, csinal, ruhat visel egy fiu mar lassan mindenert homar lesz!

En szemelyszerint azt uzennem az ilyen badarsagot kitalalo majmoknak

, hogy sajnalom szuletesuk napjan , hogy nem a koldokzsinoruk lett a sirbaereszto koteluk...

2016. dec. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!