Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sajnos nem húzodik fel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferenc Bécsi kérdése:

Sajnos nem húzodik fel a péniszem egyáltal sem. Ez a szexülális életbe okoz majd problémán? Igyis leht szexelni? 18éves vagyok :/

Figyelt kérdés

2017. jan. 5. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt gondold át még egyszer...
2017. jan. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Marmint a fitymad nem huzodik vissza? Mert akkor az lehet szukulet.
2017. jan. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem húzodik fel.
2017. jan. 5. 22:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor irany az urulogus
2017. jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha fitymaszűkületed van, azaz nem tudod hátrahúzni a farkad fején a bőrt (max puha állapotban), akkor okozhat gondot szex közben (fájdalmat), de nem utolsó sorban egészségügyileg is gond. Bele sem merek gondolni, hogy néz ki a farkad fejének, a törzs felőli része ha nem tisztítottad ?!soha?! Brrrrrr
2017. jan. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hova kellene felhúzódnia?

Írjál, kérdezzél érthetőbben!

2017. jan. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szüleid nem voltak? Gyermek korban kellett volna, de soha nem késő orvoshoz menni vele, műtét lesz...
2017. jan. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyáltalán nem tudod visszahúzni a fitymádat, akkor azonnal irány a doki. Nem játszunk a családi ékszerekkel.
2017. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Okoz gondot ugyhogy orvos! Nyugi én is be voltam szarva de alaptalan félni. Vannak dolgok amit muszáj megtenni.
2017. jan. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!