Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek egy piros rucival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy piros rucival elcsábíthatok egy pasit?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akit évek óta imádok.Valentin napon találkozom vele egy nagyobb társaságban. Piros ruciban, piros rúzs és körmök... Szerintetek elcsavarhatom a pasi fejét? Többen mondták már hogy erős a szexuális energiám csaj létemre.. Vagy vessek be valami praktikát plusz? A válaszokat előre is köszi...

#ruha #piros #pasi #erotikus #szexi csábító
2017. jan. 6. 07:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a kevesebb néha több módszer jobban beválik.
2017. jan. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igaz.. De egy híres pasirol van szó. Taliztam már vele, beszéltem is vele meg ilyenek. Szeretném felkelteni a figyelmét, ha belép a terembe, megakadjon rajtam a szeme.. Nem akarok olcsónak tűnni.. Mondták már az ismerőseim hogy a piros az én színem azért gondoltam abban menni. Amugy 27 éves vagyok ne gondolja senki h egy csitriről van szó
2017. jan. 6. 07:44
 3/16 anonim ***** válasza:

A piros szín üzenet a férfiaknak!

Ez tudományosan bizonyított!

Egy kísérletben megkértek egy hölgyet, hogy menjen végig egy adott útszakaszon.

Közben figyelték a nő után megforduló férfiak számát.

Ha a nő piros ruhában tette ugyanezt, 45%-al több férfi fordult meg utánna!

Persze a piros ruha önmagában nem elég.

Sokmindentől függ, hogy lesz e köztetek valami, pl.: közös téma, milyen típusú a pasi, stb ...

Jobban tudnék véleményt alkotni, ha látnálak abban a piros ruhában.

2017. jan. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarod dugatni magad, akkor igen. Ha komolyabbat akarsz, akkor nem a ruhán múlik, hanem hogy mennyire vagy normális és értelmes (a kérdésedből kiindulva nem igazán).
2017. jan. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ne vegyél fel semmit, akkor tuti megakad a szeme rajtad. Meg persze a farka is benned,csak másnap délre elfelejt.
2017. jan. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha egy híresség, celeb,akár meztelenül is végigmehetsz!-)
2017. jan. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
engem mint pasit pl nem vonz a piros ruha sőt kimondottan utálom. a piros gatyás csajokat messze kerülöm, tapasztalat. a piros rúzs és a körmök is ezt erősítik, szóval ha nem akarsz valami lotyónak tűnni szerintem valami konszolidáltabbat vegyél fel, feketét, fehéret. De lehet hogy ő a vörösre bukik, ki tudja.
2017. jan. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az Én véleményem is az, hogy nagyon sok pasi esetében ez a piros ruhás dolog inkább irritáló, mint vágykeltő... Csak valamiért ez maradt meg a köztudatban. Egy fekete ruhával vagy egy dupla színű (félig fehér, félig fekete)ruhával sokkal nagyobb lesz az esélyed szerintem.


Amúgy ki a pasi?

2017. jan. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nem ezen múlik. ha amúgy nem jössz be neki és nem érdekled, akkor tök mindegy, miben vagy. amúgy ez rengeteg piros nekem valentin napon baromi erőltetett..
2017. jan. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem ezek a ruhák nagyon bejönnek:

[link]

[link]

Elcsábulnék ilyen lenne Rajtad.

A nyitott hátú ruhák nagyon bejönnek.

2017. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!