Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi az a perverzió, amely...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a perverzió, amely beszélgetés, fórumozás, chatelés szintjén sem elfogadható számodra?

Figyelt kérdés
Tehát amelynek a tiltása szerinted fontosabb, mint a szólásszabadság.

2017. jan. 6. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedofília, zoofília.
2017. jan. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Indoklást is kérek. Miért nem lehet pl. a zoofília témáról beszélgetni?
2017. jan. 6. 10:16
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
A homoszexualitás... Indoklásának meg elég ha körbe nèzel...
2017. jan. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

elsővel értek egyet. pedofília és zoofília olyan szinten abnormális és MÁSOKRA VESZÉLYES dolgok, hogy az ilyeneket én kezelésre küldeném. mert általában sem egy gyerek, sem egy állat nem akarja, hogy valami beteg rajta/vele élvezkedjen.

minden más perverzióhoz (pl. kakiszex) tud találni az illető hozzá hasonló beteg partnert, de ezekhez nem. ezek egyoldalúak.

2017. jan. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, 4-es, de miért nem lehet ezekről beszélgetni? Az nem kiélés, nem megvalósítás.
2017. jan. 6. 11:06
 6/8 anonim ***** válasza:
jó, igaz, rosszul fogalmaztam. beszélni lehet. egy jó pszichiáterrel. mert én pl. ilyen szintű beteg dolgokhoz nem tudok mit hozzászólni, csak azt, hogy undorító.
2017. jan. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedofília, zoofília, meg még a nekrofília, nemi erőszak, bántalmazás, és minden olyan szexuális tevékenység, amiben a partner nem adta a beleegyezését, az a kategória, ami nem magánügy, hanem bűncselekmény. Ahogy nem lehet internetes oldalakon más bűncselekmények elkövetésétől sem beszélgetni, úgy ezekről sem.

A szubjektív indokom meg az, hogy _velem_ nem lehet ezekről beszélgetni, mert ezek engem taszítanak.

2017. jan. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is a pedofilia nekrofila stb-t mondom. De igazából nem. Attol hogy nem beszélünk rolla még megmarad. Nem árt legalább tájékoztatni a népeket arrol hogy mik vannak és mire kell(ene) figyelni mire/kikre vigyázni.

Persze ez van ahol/akiknél kiveri a biztositékot de ők nézzen körül mijen világban élünk. Nem dughatjuk a homokba fejünket a struc politika egy változatlan világban vagy nagyon lassan változó világban működik.de most olyan szél sebesn változik a világ aki egy pillanatra kiszakad belőlle az nehezen tud felzárkozni és így önmaga is áldozattà válhat.

Illetve a gyerek nem tudja hogy mijen veszély fenyeget(heti) vele is beszélni kell rólla. Mondjuk nem pont egy forumon...de az a szülőnek segithet.

2017. jan. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!