Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megváltozhat a női nemi szerv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat a női nemi szerv a rendszeres szexuális élettől?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy fél éve mindennap szexelünk a barátommal és azt vettem észre, hogy másabb lett a puncim formája. A bal kisajkam meletti húsis rész mindig is egy kissé kilátszódott középen, de most teljesen ki van fordulva a bal kisajkam, kióg, dundibb és gyűrödt is.. :( annyira szégyenlem ahogy kinéz, hogy ez egy örök kín lesz lassan a szexben :(


20/L


2017. jan. 6. 14:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt ne stresszelj, csak élvezd!


A barátod nem problémázik ezen, igaz? Akkor te se.

2017. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy alig használt ...
2017. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Énis azt mondom magamnak, de annyira zavar. Mindig arra gondolok, hogy másnak szebb.

Amúgy a jobb kisajkam teljesen normális, pici, de a bal rohad nagy, fodros és ha kinyújtom, túl lóg a nagyajkamon :( normál esetbem még kinéz valahogy ha megigazítom, de szex közben, amikor megduzzad a csiklóm, olyan mint egy tuba rózsa, szinte csak a belseje látszik és kitakarja a nagy ajkaimat :(

Bocsi, hogy így részletezem, de nem bírok oda nézni olyankor, nem is hasonlít egy puncira :D

2017. jan. 6. 14:17
 4/14 A kérdező kommentje:
Második: köszi, pedig nem mondanám elasználódottnak, mi lesz akkor 30-40 évesen? Húzom majd magam után a bal "kis" ajkamat??
2017. jan. 6. 14:18
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne nyújtogasd! :) Ha semmiképp nem tudsz kibékülni vele, létezik punciplasztika...
2017. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A duzzadt csiklós, tubarózsás leírásodon felizgultam...bocs. ;)
2017. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Bocsesz :D De annyira nagy lesz olyankor :( ami nem is lenne gond, ha bal kisajkam nem hasonlitana egy adag salátára ami nem fér be a helyére :(
2017. jan. 6. 14:28
 8/14 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy kórosan felnagyítod a ... problémát.
2017. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Én, fiú létemre örülnék is annak ha van mit szopogatni, és itt a csiklódra, a kisajkadra gondolok. Ha normális, és érett pasid van, akkor ezt a duzzadt kisajkat, az orgazmusod fokozására is "felhasználhatja"


Egy ilyen punci csak jobb, a sima, kisajkas, nemkilógós puncinál :)

2017. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele, senki se tökéletes. És főleg ne törődj vele, ha a barátodat se zavarja, vagy ha nem okoz neked egyéb kényelmetlenséget. Tudtommal nem vagy ezzel egyedül, és más is el van vele.


Vagy ha sehogyan sem tudsz vele megbirkózni, létezik intim plasztika- de hát az meg nem tudom mennyire egészséges, ha ott vagdosnak... Jobb elfogadni.

2017. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!