Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van bennem irigységgel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van bennem irigységgel kevert düh más szexuális élete iránt?

Figyelt kérdés

22 éves voltam mikor elvesztett, most 23 vagyok, és van bennem egy hatalmas hiányérzet az elvesztegetett évek miatt.

Nem tudok nagyon mit tenni, ha látom vagy beszélgetek fiatalabbal aki jóval nagyobb lángon éli az életét ideges leszek. Szét vett a düh.

Mintha csak engem nem engednének oda az üsthöz.

Volt másnak is ilyen érzése, vagy én reagálom túl a szexuális élet fontosságát?

Mintha nem múlna el sehogy a hiányérzetem.



2017. jan. 7. 00:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, azt nem írtam az előbb. Plusz talán árnyalja a képet az, hogy rendesen magabiztosság terén elvolt rontva a neveltetésem és magamat magam raktam rendbe 22 évesen.
2017. jan. 7. 00:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy magadat magad raktad rendbe? Mit értesz ezalatt? Hogyan hoztad helyre, amit a szüleid elrontottak?
2017. jan. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Rájöttem, hogy amilyen vagyok az egyszerűen a nyomi kategória, az abszolút lúzer.

Aki hétvégén menekült haza vidékre és sulin kívül a kockulásban bújt el a világ elöl.

Rájöttem, hogy ez nem jó.

Külsőmet rendbe szedtem és próbálom tágítani a határaimat az emberek között, hogy bátrabban legyek köztük.

A szüleim overprotectivek voltak velem, miközben az egyik kezükkel löktek előre, hogy legyek már önálló miközben rántottak is vissza, hogy egyedül nem megy úgysem, és gyere csak haza.

Ez a fajta viselkedésük már ovis koromtól megvan / volt nekik.

2017. jan. 7. 01:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogy látod, mennyire tudod ezt magadtól rendbe hozni? Milyen eredményeket értél el eddig, hatásosnak tűnik, ahogy tenni tudsz ellene?

Tudom, nem ez volt a kérdésed, de nagyon érdekelne, mivel nekem is hasonló a problémám.

Egyébként pont azért van benned ez a düh, amit most leírtál. De ha tényleg tudsz ellene tenni eredményesen, akkor nem kell elkeseredned.

2017. jan. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem kockulok, nem menekülök el az emberek elöl, magamnak való vagyok de próbálom ( főleg a lányok terén ) a szemkontaktust keresni, kommunikatívabbnak lenni.

Egyre bátrabb vagyok randik során is. Az elején (22 évesen ) hebegtem-habogtam, most első randin van csók, vagy letudok szervezni szex randit is, ha úgy van.

De ilyenkor az van bennem, hogy olyan lányt sosem tudom megszerezni ( szex vagy párkapcsolat terén ) aki valójában az ideálom.

És ma is, beszélgettem egy lánnyal aki 16 éves kora óta szexuálisan aktív, most 18. Hetente szexel idősebb pasikkal és ez miatt ideges vagyok.

De lehet bármennyi éves a lány, lehet bárkivel, dühös vagyok, hogy az a bárki nem én vagyok.

És hiába voltam lánnyal az előtte lévő napon. Nem befolyásolja az irigységemet.

2017. jan. 7. 01:13
 6/8 icu75 ***** válasza:
Szerintem azért vagy dühös,mert ez egy olyan helyzet amire nem tudsz hatni,tehetetlen vagy. Ez egy erős akaratú embernél frusztrációt,az pedig dühöt vált ki. Nekem is volt olyan élethelyzetem,amikor egy számomra nagyon fontos dolgot nem tudtam elérni sem elengedni,egy év alatt szívritmuszavarom lett tőle. Próbálj meg úrrá lenni az érzésen,még fiatal vagy hidd el nagyon sokat fogsz még szexelni.
2017. jan. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a korábbi válaszokat írtam. Igen, jól megfogalmazta Icu. Nem tudsz tenni ellene, nem tudsz mit tenni a cél érdekében, és ez okozza a frusztrációt.

Én egyébként nevetségesnek érzem azt, amin görcsölsz. Még 30-40 éves fejjel vernéd a fejed a falba, hogy talán sose lesz lehetőséged már cuki tini lányokat döngetni, megérteném. De elég fiatal vagy, eléggé nevetséges az, amiből problémát csinálsz. Tudnád, hányan vannak, akiknek a szüleik elszúrták az életüket, és 30 éves korukra se tudták még helyrehozni, és pszichológusokra költik a pénzüket, meg aztán ők se tudnak mit kezdeni velük. Neked ehhez képest sokkal jobb a helyzeted, és jó eredményeket értél el.

2017. jan. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
majdhogynem ugyanebben a cipőben járok azóta eltelt 7 év és tök igy vagyok ezzel ,szóval nem lessz jobb.
2017. aug. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!