Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon szuk vagyok.2 hete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szuk vagyok.2 hete volt az elso szex de nem tudta egeszen betenni a baratom. Nem reg megprobaltuk megegyszer es akkor sem sikerult. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bevoltam nedvesedve annyira amennyire csak lehet de akkor sem sikerult. Felek hogy emiatt elhagy. Mit lehet tenni ilyenkor?

2017. jan. 7. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:

aranyos lehetsz :) én türelmes lennék :P 26/F

amugy masztizz. jól izgasd fel amgad, és ujjazd is a puncid. 1-2 ujjal szép lassan.

Ezt csináld heti többször ésszép lassan jobban el tudszmajd engedni.

2017. jan. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi ne akarj rögtön mindent az is lehet hogy túl vastag a párod pénisze.. Meg nem fontos hogy tövig nyomja.. Főleg ha nagyobb a pénisze és tövig nyomja a méhszájat bökdösi ami baromira tud fájni.. Max annyit lehet tenni hogy óvatosan szexeltek.. Esetleg kicsit nyújtsátok el az előjátékot. Vagy próbáld a Lovagló pózt.. Ott Te irányítasz szépen fokozatosan ereszkedj a péniszére és csak addig amíg kellemes és nem fáj. 23/L
2017. jan. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Engedd el magad!

Az lehet a baj, hogy nem tudod magad teljesen elengedni, mert hiába vágysz a barátodra, vagy az együttlétre, túlságosan ráparázol arra, hogy fájni fog.

Igen, lehet, hogy az első egy-két alkalom nem lesz olyan, mint aki már évek óta csinálja, de át kell esni rajta, utána rájössz, hogy nem is olyan nagy dolog befogadni őt magadba és utána nagyon nagyon élvezetes lesz majd őt érezni! :)

2017. jan. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

És készítsetek kézközwlbe síkosítót. Lehet hogy az a mennyiség amit a puncid izgalmában "termel" kevés.


Egyébként, ha emiatt hagyna el,akkor jobban járnál, ha már most megtenné, mindenféle próbálkozás előtt..

2017. jan. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez van, kiderült, hogy fertőzésem van. Most szedek rá gyógyszert, elvileg rendbe jövök.


Neked sem ártana egy nőgyógyászati vizsgálat, mert én sem szexuális úton szedtem össze.


24N

2017. jan. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Méretkülönbség miatt is lehet akár.
2017. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kb. mekkora amúgy a pénisze?
2017. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezzel en is igy voltam.Harmadik probalkozadra sem sikerult.ugy sem hogy en voltam felul.Nem mertem megtenni...Hiaba csinalta lassan turelmesen.Ha nem lett volna egy kovetkezo alkalommal eroszakosabb,talan maig szuz lennek...Utolag rajottem hogy a metetek miatt islehetett gond.En tul szuk voltam.o meg eleg nagy merettel volt megaldva ott lent...nem extrem nagy.De szuz lanynak eleg lett volna a fele is :D

Nagyon fajt.de mindenki tuleli.A kesobbi alkalmak mar csodasak voltak.

2017. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!