Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aszexuális lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális lennék?

Figyelt kérdés

Tudom, nehéz lesz megmondani, főleg mert magam sem tudom.

22 éves fiú vagyok, volt már barátnőm, volt dolgom lányokkal.

14-15-16 évesen nagyon pörögtem, próbálkoztam lányoknál, kisebb-nagyobb sikerekkel.

Aztán teljesen leálltam, nem kerestem a lányok társaságát olyan módon,hogy annak szex legyen a kimenetele.

Lassan 4 éve semmi nem volt, és bár kicsit feszélyez, hogy az azóta megismert emberek egy része szűznek, vagy homoszexuálisnak gondol, de annyira nem hat meg,hogy bizonyítsam az ellenkezőjét.

Jól érzem magam egyedül, de azért néha hiányzik egy lány, eleve hűséges típus vagyok, nem gyűjtöttem soha sem a strigulákat.

Önkielégítést végzek, majdnem naponta, és nagyjából csak addig van bennem az az érzet,hogy bár lenne valakim.

Megnézem a szép lányokat, sőt szinte minden nőt szépnek látok 16 és 25 között különösen.

Mindig igyekszem úgy beszélni,hogy az ne tűnjön flörtnek, vagy ne gondolja azt a lány,hogy próbálkozom nála.(egyébként több lánnyal tartom a kapcsolatot mint fiúval, de ha úgy érzem,hogy egy lánynál valami elindult, azonnal teszek ellene, akár meg is szakítom vele a kapcsolatot)

Igazából az a legrosszabb amikor egy boldog párt,egy vonzó lánnyal látok, olyankor kicsit irigy vagyok,hogy bárcsak nekem is ilyen lehetne, de aztán ez az érzet is rövid időn belül elmúlik.

Nem ért semmilyen trauma, főleg nem a lányokkal kapcsolatosan.

Csak attól félek,hogy majd később bánni fogom,hogy ilyen életet éltem fiatalon, mert most azért nem nézek ki annyira rosszul, persze tény,hogy nem vagyok minden lánynak az esete, és nem kaphatok meg akárkit, de biztos sokan lennének a helyemben így is.

Nem értem magamat sem, hogy, és miért alakul ez így ki az emberben?


2017. jan. 7. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
"Nem ért semmilyen trauma" - ennek a megàllapitàsàt azért lehet érdemes lenne szakemberre bizni. Erhet meglepetés.
2017. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

"de ha úgy érzem,hogy egy lánynál valami elindult, azonnal teszek ellene, akár meg is szakítom vele a kapcsolatot" szerintem ez a gond.

Meg még nem voltál szerelmes úgy igazából. én is olyan fajta vagyok, hogy szeretek egyedül lenni, régóta nem voltam senkivel, de amikor kívánós kedvemben vagyok, jól jönne. a párokat irigylem, de tudom, hogy nem mennék bele olyan kapcsolatba, ahol kb. nem ugyanazt akarjuk és a partnerem nem elég biztos önmagában vagy nem tudnék rá felnézni. nem adom lejjebb, nem fekszem össze senkivel addig, amíg nem jön el az értelmesebbikje, akibe bele is lehet szeretni. :) akivel fel tudnék engedni szexuális téren is.

24/l

2017. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló cipőben járok, lány vagyok, 21.

ha gondolod írj privátban.

am eléggé hasonlítunk. nekem is tetszettek anno srácok, de én mindig egy nagyon közeli legjobb barátot akartam, kézfogás max, talán csók, de inkább ne.

amikor az én kapcsolataim pasikkal kezdtek arra fele menni, menekültem. én is szoktam maszturbálni, de a gondolat, h valaki más is ott legyen, teljesen kiábrándít.

egyszer lefeküdtem vkivel, és untam, azt akartam hogy vége legyen. az egy vicces történet, akkor jöttem rá, hogy tuti aszex vagyok.

2017. jún. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!