Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti ismertek olyan, a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismertek olyan, a nők jogaiért harcoló magyarországi szervezetet, amely nem ítéli el a szexmunkát?

Figyelt kérdés

2017. jan. 21. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Szexmunkások szabad szakszervezete. Vagy valami hasonló.

Igazából ha egy ilyen szervezet elitéli az szerintem állszentség,mivem azok a nők egy része nem magátóll áll ott.és e miatt máris sérülnek a jogai...de őt mégsem képviselik.

2017. jan. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva szerintem egyik ilyen szervezet sem ítéli el a szexmunkát - amennyiben az szabad akaratból történik. Az ilyen szervezetek azt nem fogadják el, amikor valakit belekényszerítenek a prostitúcióba, vagy eladják szexrabszolgának.
2017. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Első


A szexmunkásnak pont az a lényege, hogy önként csinálja.

2017. jan. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Én meg az ilyen nők jogaiért harcoló szervezeteket ítélem el. A nőknek ma már több joguk van mint a férfiaknak, ráadásul ezen szervezetek aktivistái mind álszentek és prűdek, és mivel rég dugtak egy jót, sajnálják azoktól, akiknek ez kijut. Ők nem a nők jogaiért harcolnak, hanem valamiért csak simán gyűlölik a férfiakat.
2017. jan. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

1. Vagyok.

Ha szabad akaratából csinálja akkor lehet elitélni érte...miért nem dolgozik a cégnél az rendes munka.

A jogai nem sérülnek nincs miért harcolni.

2017. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Őszintén szólva szerintem egyik ilyen szervezet sem ítéli el a szexmunkát - amennyiben az szabad akaratból történik. Az ilyen szervezetek azt nem fogadják el, amikor valakit belekényszerítenek a prostitúcióba, vagy eladják szexrabszolgának"


Sajnos ez súlyosan nem így van, elítélik az általam ismert feminista szervezetek, és a mellett állna ki, hogy a klienseket kellene, mint bűnözőket felelősségre vonni.

2017. jan. 22. 01:36
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

A világot lehet elítélni, amiben a prostitúció jobb alternatíva, mint a becsületes munka.

Felelősségre vonni viszont a futtatót és a stricit kellene, illetve azt, aki ebből munka nélkül hasznost húz vagy erre kényszerít valakit. Azt viszont keményen. Aki önként teszi, azzal semmi baj, hiszen megértem, hogy ha nincs iskolája, akkor nem akar rabszolga lenni egy gyárban, ahol sokkal rosszabb körülmények vannak, mint ha prosti lenne.

A piac meg kereslet kínálat szerint működik, amíg ilyenek a nők (részben köszönhetően a feministáknak), addig a pasik egy része elmegy prostihoz, tehát a kuncsaftok nagy része is azért jár, mert otthon nem kapja meg.

2017. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!