Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ránknyitott, nem merek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ránknyitott, nem merek a szemébe nézni?

Figyelt kérdés
Édesapám véletlenül ránknyitott szex közben, hagyjuk azokat a válaszokat hogy miért nem zártuk be az ajtót (elfelejtettük), vagy miért nem kopogott (biztos elfelejtett). Nem merek napok óta a szemébe nézni, mit tehetnék?
2017. jan. 24. 15:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, hogy kicsit leülepedjen a kínos élmény. Később kérj tőle elnézést a kínos helyzetért és nyugtasd meg, hogy felelősségteljesen védekeztek (remélhetőleg).
2017. jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hozzam fel a témát? Nem lenne jobb ha nem mondok semmit?

Kedves első, kérlek ne szitkozódj.

2017. jan. 24. 15:54
 3/14 anonim ***** válasza:
21%

Nem szitkozódom csak nem értem azt hogy miért hiszik azt a tinik hogy ebből akkora veszekedés lesz hogy kitagad a család...

Valószínűleg elmultál 14 működnek a párzòszervek és találtál valakit aki veled akart dugni épp... De ez a természet rendje és hidd el az öreged többet és mocskosabb dolgokat is csinált nőkkel többek közt èdesanyáddal is mint amennyit látott belőletek... Ha fiú vagy akkor még büszke is rád ha lány vagy akkor meg megnyugodott hogy mégsem vagy olyan retek ronda mert találtál bakot magadnak

2017. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az már rajtad múlik, hogy, hogyan hozod fel a témát, ha fel szeretnéd és nem Ő fogja.

Te ismered édesapádat, de tudod, hogy milyen beállítottságú, mennyire "laza".

2017. jan. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, lány. Nem laza egyáltalán, elég maradi.
2017. jan. 24. 16:04
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkor is, te ismered, te tudod,hogy mennyi idő kell amíg lenyugszik.


(Az enyémnek anno 1-2 hét kellett, ha valamin összevitáztunk.)


Amikor alkalmas az idő, akkor elé állsz és azt mondod, hogy: "Figyelj Apa, szeretnék veled a múltkori esetről beszélni. Szeretnék elnézést kérni, de szeretnélek megnyugtatni, hogy megfelelően védekezünk stb...


Lényegét tekintve én valami hasonlót mondanék, a többi már tőletek függ...

2017. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

ma 16:04


20 évesen meg pláne azt csinálsz a testeddel amit akarsz... Egyszer anyám nyitott rám kb 18 lehettem és vadul ujjaztam az akkori barátnőmet az ágyon... Benyitott annyit mondott "Brávo" aztán ránk csukta az ajtót és békén hagyott aznapra minket...

2017. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

:D Na jó ez vicces. Elképzeltem a szituációt ahogy bement és azt mondta bravó.

Csak remélem nem fog a páromra másképp nézni. Tudom hogy természetes dolog.

2017. jan. 24. 16:11
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Dr. Spleen!


Nem tudom, hogy van-e lányod, így nem biztos, hogy megérted, hogy mekkora sokk ez egy olyan apának, aki egy kicsit konzervatívabb vagy szigorúbb.


Ha lányod lesz szerintem te is másképp fogod gondolni kicsit.


De, abban igazad van, hogy nem kell ezt túlgondolni, de azért kellemetlen tud lenni és aggódhat is, ami a védekezést illeti.


Meg rá kell döbbennie, hogy már nem az a kislány, akivel régen játszott...Ez azért, akárhogy is kicsit kínos...


De hamar túl lesztek rajta Kérdező, ne aggódj ;)

2017. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Apa vagyok, hasonló korú lányom van, nem ciki egyáltalán, lépj túl rajta.
2017. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!