Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk ti miért szerettek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti miért szerettek a lányba élvezni?

Figyelt kérdés

Aki szereti a csajba bele engedni a spermáját, az miért szeret a párjába spriccelni? Xd 😁 xDD


A barátom mindig belém élvez, de olyan elégedett arca van utána 😁


18L



2017. jan. 24. 17:25
 1/10 anonim válasza:
93%
mert kemények vagyunk
2017. jan. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nedv a lányba való. A puncidat erre találták ki, hogy a barátod beleélvezzen.
2017. jan. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk mert így dugás közben tudok elélvezni :-P Nem kell megszakítani azzal, hogy kiveszem, nem változik az inger, stb. És azért sem a száj, sem a kéz nem az az érzés, mint egy punci ...
2017. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az a típus vagyok aki mindenhol meg akar felelni az elvárásoknak.

Így van ez a barátnőmnél is.

Pedig sokkal szívesebben élveznék a huga szájába vagy cuki kis rózsaszínű popsilukába.

De én már csak ilyen konzervatív, unalmas alak vagyok.

2017. jan. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked még nem való a szex.
2017. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jobb érzés, mint összeforrva, misszionáriusban, tövig nyomva beleélvezni egy nőbe. Nem tudom szavakkal leírni az érzést, egész más, mintha kint vagy szájba megyek el. Úgy is hatalmasat élvezek, de ez egészen más.
2017. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert az nagyon jó érzés!
2017. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Talán 2 oka is van: 1.: a pénisz ekkor teljes felületén érintkezik, ekkor éri a legtöbb inger, élmény. 2.: A birtoklás érzése ekkor a legteljesebb. Sajnos a fiúknak szükségük van néha erre az érzésre.
2017. jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt azért, mert így nem kell megszakítani közvetlenül élvezés előtt. Másrészt mert a spermának egyébként is ott a helye. ;)
2017. jan. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Képzeld el a kedvenc kajád, ott a legjobb része, az utolsó falat. Beveszed a szádba, elkezded ízlelgetni, megrágni, majd épp a lenyelés előtti pillanatban valaki hátba vág és kiköpöd. Valami hasonló az is, amikor ki kell rántani a vége előtti pillanatban...
2017. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!