Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nyomós ok ez a szakításra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomós ok ez a szakításra?

Figyelt kérdés
már 2 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel. Mindketten szüzek vagyunk. Lassan már tervezzük a szexet, viszont felvetettem az ötletet, hogy előtte "ismerjük meg egymást jobban". Szóval megtörtént, hogy orálisan kényesztettem. Viszont ő ezt nem akarja viszonozni. Pedig engem is érdekel milyen érzés, és úgygondolom ez nekem is kijár. De nem akarja csinálni. Ezért azt mondtam, hogy akkor pedig én sem! És erre fel megsértődött és nem akar hozzám szólni, olyanokat mond, hogy biztos van olyan fiú, aki ezt nem várná el, viszont ő meg elvárja hogy csináljam.

2017. jan. 24. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Ne olyannal veszítsd el, aki ilyen önző!

Én sem csinálnám olyannak, aki nekem sem. Ezt jól tetted.

Ő elvárja,hogy le**pd, te pedig elvárod,hogy kiny@ljon, ilyen egyszerű, és ezzel semmi baj sincsen. Szexuálisan nem illetek össze. Viszont azt neked kell eldöntened,hogy tudod-e így folytatni.

2017. jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Látom nagy a szerelem ... :-S
2017. jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj :D mennyi hülye van a földön :D
2017. jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nyomós ok.

Ugyanis nem illetek össze. Természetes dolog, hogy te is szeretnéd, hogy orálisan is kényeztessen a partnered, nem csak te őt. Amennyiben ő nem hajlandó rá, akkor keress egy olyat, aki igen, ő meg egy olyat, aki nem szeretné kapni és nincs gondja azzal, ha csak adnia kell.

2017. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 peti0102 válasza:
Igen.Mond meg neki,hogy egy párkapcsolatban alap dolog,hogy egymásnak jót tesztek,ha ő elvárja,hogy kinyald akkor ezt illene viszonoznia,ha ezt nem érti meg akkor mond meg neki,hogy pá :D
2017. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az a baj ezzel a más keresése dologgal, hogy ettől függetlenül nagyon szeretjük egymást.

A legnagyobb ok amiért nem seretné, mert megalázónak tartja, szerinte csak a ri**ncok tesznek ilyet.

2017. jan. 24. 19:46
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Nyugtasd meg, hogy a nők majdnem mind leszopják a partnerüket, mert ez a normális egy párkapcsolatban.

Én a helyedben tuti lepattintanám, maradjon még egy jódarabig szűz inkább, mert abszolút éretlen a szexhez.

2017. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor a fejecskejeben van valami rosszul... Valami prud rokon lehetett ra ilyen hatassal, nem tehet rola. Ilyen esetben nem szakitani kell, hanem turelmesen megertetni vele, hogy ez nem ri.b.anckodas. Hogy ez a szerelem egyik kifejezese. Ha szereted, akkor inkabb probald erre ravezetni ot.
2017. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"ettől függetlenül nagyon szeretjük egymást."

A nagy büdös lóf...t szeretitek ti egymást!

2017. jan. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

áhh, fiatalság, amikor még ez a legnagyobb probléma az életben.

Légy türelmes, ne erőltess semmit, légy odaadó és hozz le minden csillagot az égről a párodnak. Ha ezt megteszed, nem lesz olyan dolog amit ő ne tenne meg érted.


(fiatalokkal az a baj, hogy nagyon türelmetlenek, rögtön akarnak mindent és nem gondolnak bele, hogy a csajnak lehet kellene 2-3 nap amíg rákészül és megcsinálja amit kérnek tőle. Persze erőltetik, emiatt a csaj megmakacsolja magát. Amatőr hiba)

2017. jan. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!