Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan/mivel tudod növelni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/mivel tudod növelni a péniszem méretét? Van rá megoldás? Olyan emberek írjanak akiknek már sikerült és van benne tapasztalatuk!

Figyelt kérdés
Szeretném a péniszem méretét növelni és a benne lévő spermiumok menyiségét is! Aki tudd legyen szíves segíteni mert szükség lenne rá!

2017. jan. 25. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Nekem sikerült, de türelmesnek kell lenned. Csak úgy fog menni, ha hiszel magadban.

A lényeg, hogy naponta kántáld: nőni fog a péniszem, mert akarom. Ezt naponta százszor mondogasd el. Hidd el sikerülni fog! Én hiszek benned.

2017. jan. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem vált be semmi ilyesmi, nem is próbáltam. De azért mondok valamit.

Pontozz le.


Nincs semmi olyan készítmény vagy készülék ami házilag ebben segítene neked. Amit látsz az interneten, az kamu hír, pénz lehúzás, ál kommentelők pozitív véleménnyel..

Egyedül a műtét válhat be, de az is kockázatos sajnos.

A péniszpumpa meg ilyenek tudnak magán az erekción segíteni hogy elérje a 100%-ot, de növelni a péniszedet nem fogja.

2017. jan. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 RRR ***** válasza:
2017. jan. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha valakinek rövidebb az egyik lába van egy olyan eljárás amikor eltörik a csontot és egy nyújtó gépen minden nap csavarnak egy kicsit ezzel eltávolítva a két csontvéget.

Ezzel együtt a szövetek is nyúlnak. Ez egy bevett orvosi eljárás nem hókuszpókusz.

Ha a lábon működik a nyújtás akkor a péniszen miért nem ?

Jó nincs benne csont, de a péniszben az izom szövetek húzás hatására nem lesznek hosszabbak ugyanúgy mint a láb esetében ? Logikusnak tűnne.

Ilyen pénisz nyújtó szerkezet létezik, lehet kapni a szex shopokban. Akkor mégsem működik ?

Szóval nekem ez a dilemmám a kérdéssel kapcsolatban.

2017. jan. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos teljesen tönkretették az enyém egy ilyen műtét alkalmával :(
2017. jan. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudod megnövelni.

Vannak mindenféle praktikák, amik állítólag növelik, jobb esetben nem ártanak, rosszabb esetben azonban igen károsak tudnak lenni: van, hogy annyira tönkretesz, hogy utána nem fogsz tudni szexuális életet élni vele.


Szóval örülj, hogy egészséges vagy, ne akard tönkretenni magad, inkább fogadd el.


Egyébként nőként mondom neked, hogy nem vonalzóval szoktak párt választani a lányok... Szerintem teljesen hülyeség ez az őrület, ha valakinek tényleg átlagon felüli mértei vannak, az csak annyira megy vele, h sokkal könnyebben okoz fájdalmat a párjának.

2017. jan. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kegel-gyakorlatoktól elvileg 1-2 cm-vel nőhet. Olvasd el Stanton Dowd: Az önkielégítés gyakorlati kézikönyve c. könyvét. (Beírod googleba a címet, első találat a könyv pdf-ben) Szerintem érdemes elkezdeni, mert emellett is rengeteg pozitív hatása van.
2017. márc. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!