Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok. Szoktatok bugyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Szoktatok bugyi nélkül iskolába menni? Ha igen milyen napokon és milyen ruha alá nem vesztek fel?

Figyelt kérdés

2017. jan. 25. 04:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Nyáron nem szoktam .cicanaci alà
2017. jan. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

H-Sz-P

És ünnepnapokon

Mindegy mi alá :D

2017. jan. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Iskolában/egyetemen nem tartom túl higiénikusnak, hogy ne vegyek fel bugyit.


De, egy olyan randira, ahol már komoly terveim vannak a sráccal, szoknya alá már előfordult, hogy nem vettem fel alsóneműt.

2017. jan. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa.
2017. jan. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Ahogy a #3-as is írja, randira előfordul, hogy én sem veszek fel alsóneműt, minek támasszak még plusz akadályokat is?


Egyébként, meg nem tartom túl higiénikusnak én sem, az alsónemű nélküli szaladgálást.

2017. jan. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

Bár már nem járok iskolába, tavasszal, nyáron szoknya alá nem szoktam felvenni.


35/N

2017. jan. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
#3: Aki már egy szimpla randi alatt lefekszik valakivel, azzal nem lehet komolyan tervezni. Bocsesz. Nekem ilyen nőről nem a párkapcsolat jutna eszembe.
2017. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%

Kedves #7-es!


Az alábbit írtam:


"De, egy olyan randira, ahol már komoly terveim vannak a sráccal, szoknya alá már előfordult, hogy nem vettem fel alsóneműt."


Ha komoly terveim vannak a sráccal, akkor már minimum 2-3 hónapja randizunk és ilyenkor én már bármennyire is elítélendő, de lefekszem a kiválasztottal.


De veled gondolom sem sok nő kezdhet, mivel még szöveget sem tudsz értelmezni.


:) ne aggódj, az ilyen analfabéták nem szoktak megsérteni ;)


#3-as

2017. jan. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%

#8-nak igaza van!


Tényleg elég bunkó vagy 7-es, hogy így ítélkezel és tényleg nem tudsz szöveget értelmezni, azt írta a #3-as, hogy akkor teszi ezt, ha komolyan tervez valakivel.


Vagy féltékeny vagy, hogy másnak van kapcsolata, te meg ott vagy parlagon, legyél férfi vagy nő?


Szánalmas :)

2017. jan. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%

Kedves #8-9!

Tudok szöveget értelmezni, viszont lehet,hogy én nem fogalmaztam világosan! Arra próbáltam célozni, hogy nálam a szex vagy párkapcsolatban van, vagy sehogy. Amelyik nő randin rámmászik, mert dughatnékja van, az nálam értékét veszíti. A randi egymás megismeréséről szól, nem pedig egymás kielégítéséről. NÁLAM! Az,hogy vannak olyanok, akiknél nem erről, ő dolguk, csak a ilyen nő ne velem randizzon......

Szó sincs féltékenységről, amivel nem értek egyet, arra nem leszek féltékeny.

Remélem,mostmár világos.

2017. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!