Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kapcsolat egy magas extrával?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat egy magas extrával?

Figyelt kérdés
Én egy felvilágosult ember vagyok,így heteróként tudnék járni shemaleval, még műtét előttivel is. Igen heteró vagyok,hiszen ők nők,csak kaptak egy csavart az élettől. Kérdésem az,hogy ti a társadalom tagjai hogy vélekedtek, mondjuk sejtem milyen válaszok lesznek de hátha pozitívan csalódok. :)
2017. jan. 25. 09:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Marha felvilágosult vagy, ha a shemale-t nőnek tartod :-D
2017. jan. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha már egy "nővel" járnál,nem hiányozna neked a női nemi szerve?
2017. jan. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Gondolkozz el ők miért shemalek, nem azért mert buli,hanem többségük nő férfi testben,és az életben se a külső érdekel hanem a belső ,és ha belül nő akkor mi az akadály :)
2017. jan. 25. 09:34
 4/15 A kérdező kommentje:
2-es igen igen ez a baj ez az akadály inkább,de ha belegondolok sok pasi arra vágyik hogy a barátnője fenekébe tegye,nekem meg mindennapos lenne
2017. jan. 25. 09:35
 5/15 anonim ***** válasza:

#3:

Az a transznemű :-P És rengeteg férfi testben élő transznemű van, aki férfiként éli le az életét. Ezek szerint neked ők is megfelelnének párnak, mert a lelkük nő?


Ja és az anális szex ne legyen motiváló erő számodra, mert elárulom, hogy legtöbb nő szereti és élvezi. Legalább is engem még nem utasítottak el ilyen téren (és nincs okom panaszra partnerek tekintetében ;-) )

2017. jan. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Na de heteróként nem is lenne igényed puncira?Azért ez fura ,nem? :)
2017. jan. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De igényem van,ezért sincs és lehet nem is lesz shemale nőm, és nekem a vastag szerszámomat még a prostik közül is csak 5ből 1 vállalja ,civil lány még soha nem akarta,mert nekik a punciba is fáj szex elején ,kicsit ezért kacsingatok ebbe az irányba,legalább egyszer kipróbálni milyen
2017. jan. 25. 09:47
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

#7:

Nagyobb a szerszámod, mint egy 4 kilós csecsemő? Mert akkora egy puncin még ki szokott férni :-P :-D

2017. jan. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát 8-as ez nem ennyiből áll,de ezt átélni kell nem beszélni róla ;)
2017. jan. 25. 09:59
 10/15 anonim ***** válasza:

#9:

Uccu neki! 21/6-os volt a legnagyobb eddig a fenekemben, igaz, hogy két hétig éreztem, de fenomenális volt, szívesen ismételnék. Igaz nem vagyok shemale, csak hobbi crossdresser ;-)

2017. jan. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!