Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért alakult 18 éves nőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakult 18 éves nőként igy az életem?

Figyelt kérdés
Idén végzős vagyok.16 éves korom óta fiúzok.Volt pár férfi az életemben.De valamiért az élet ugy adta hogy az aki igazán kellett sosem kaptam meg.Konkrétum:Tetszik egy pasi ,akinek viszont az öccsének tetszik én.Fordítva ugyanez:teszik egy pasi akinek a bátyjának tetszek en.Komolyan mintha ez direkt igy lenne nálam.Most a legutóbb szörnyű butaságot követtem el.A pasi aki tetszik,becsajozott,és én ennek a csajnak a bátyjával kikezdtem,miközben ennek a férfinak meg már eljegyzése is volt.Petsze borult a dolog,és a végén én lettem bajban.Sok pletyka kering rólam.És a legrosszabb hogy nem alaptalan.Konkrétan multkor két pasival voltam.mindkettő egyenruhás,az eseteinek.Ezután is full gaz**ul éreztem magam.Egyszer pedig képes voltam kérni is érte egy paitól,akiről tudtam hogy gazdag..A szitu most hogy egyedül vagyok,nincs senkim,csak minden du****sz betalálna ha engedném.Ja és a másik hogy lelkileg is rámentem.Pár hete nehezen kapom levegőt,ez pedig lelki eredetű,csak elég ijesztő.Mert még mindig van egy pasi aki kell,kint él külföldön,egyszer kavartunk,azóta beszélgetünk(ő volt az akinek a csaja bátyjával is kikezdtem)szoval sok butaságot csináltam ezért meg.De ő olyan komoly,nem fog összejönni velem ,,,mert exrendőr fontos a jóhírnév,és még az sem biztos most nincs e valakije,de mindig ír nekem kepeket ker meg ilyenek...es nagyoonra szerelmes vagyok még belé.nemtudom hogy fog elmúlni,egy csomó f***sz jönne össze velem,köztük exnagyszerelmem tesója is...(de nekem csak ez az egy kene) es ugy érzem a tüneteim,a sok butaság mind ezért volt.es nagyon rossz a kedvem,ráadásul lelki okok miatt még az egészségem is rossz,(egy hete mentőt hívtunk,annyira ugy éreztem bent akadt a levegő)
2017. máj. 20. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem?!
2017. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én értem. Majd kinövöd.... vagy nem.
2017. máj. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Magad miatt alakult így az életed.
2017. máj. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Most konkrétan miért írtad ki a kérdést?

Miben tudunk neked segíteni?

2017. máj. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is, ilyen helyesírással és fogalmazással 18 évesen én nem nevezném magamat nőnek, csak max kislánynak.

Számomra az jön le ebből az egész történetből, hogy borzasztóan felelőtlen és gyerekes vagy. Azt, hogy az életed így alakult (eddig) csakis magadnak köszönheted, senki másnak. Nem kellene mindenkivel kavarni és belerondítani mások életébe.

Szerintem egy kicsit változtatnod kellene a hozzáállásodon és mivel tudod, hogy rossz, amiket eddig tettél (hiszen írtad, hogy rosszul érezted magad és a sok pletyka nem alaptalan)jobb lenne, ha máshogyan csinálnád a dolgaidat, mint eddig.

Meg kellene próbálnod kiszakadni ebből az életstílusból és mindent másképpen megközelíteni, akkor talán még semmi sincs veszve, hiszen fiatal vagy.


17/L

2017. máj. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
#5 ez még trollkodásnak is kibaxott gáz...
2017. máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Az oktatási rendszerünk és az itthoni gyereknevelés...
2017. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sajnállak. Meg kellene változnod. Jó irányba.
2017. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Te cseszted el,nem kellett volna mindenkinek szétteni....
2017. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
mikent mentél keresztül :(
2017. máj. 21. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!