Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a kelemetlen dolog?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez a kelemetlen dolog?

Figyelt kérdés
Barátom meg újjazot ès egy idő után azt mondta hogy van valami a vaginámba ami olyan szúros jellegű valami ès hogy tegnap óta èrzi ezt csak tegnap nem az ujjával èrezte. Tudom mennyek orvoshoz kèrtem is idő pontot de mèg is ti tudjátok hogy mi lehet ez

#Ès
2018. jan. 22. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vaginaszörny
2018. jan. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ott nincs semmi szúrós dolog anatómiailag. Fogalmam sincs mit érezhetett a barátod.
2018. jan. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De amikor ugz mond meg nyomkodta fájt rgy kicsit. Enyhèn szúró lüktető èrzès volt. Ès után minimálisan szúrt a hüvelyem
2018. jan. 22. 23:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Várj csak, most neked szúr vagy neki? Mert én arra alapoztam a választ, hogy nincs benned semmi sem ami szúrós. De ha nem az ő ujját szúrta, hanem te érezted az más.
2018. jan. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Most akkor ki van kivel? A helyesírás egy dolog, de értelmes fogalmazás nélkül hogy adjunk értelmes választ?

Most ki érezte? Kinek szúrt? A leírásod alapján a csókának, most meg már neked.

Zavart érzek az erőben...

“Barátom meg újjazot ès egy idő után azt mondta hogy van valami a vaginámba ami olyan szúros jellegű valami ès hogy tegnap óta èrzi ezt csak tegnap nem az ujjával èrezte.”


“De amikor ugz mond meg nyomkodta fájt rgy kicsit. Enyhèn szúró lüktető èrzès volt. Ès után minimálisan szúrt a hüvelyem”

2018. jan. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha te éreztél szúrást, csípést, lehet hólyaghurut.

Ha a pasi érezte, akkor tényleg van valami állat odabent....

2018. jan. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Írni sem tudsz te...
2018. jan. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sündisznó. Na de várjá', segíjjek egy kicsinyt:


Első:


Barátom megujjazott és egy idő után azt mondta, hogy van valami a vaginámban, ami olyan szúrós jellegű valami, és hogy tegnap óta érzi ezt, csak tegnap nem az ujjával érezte. Tudom, menjek orvoshoz, kértem is időpontot, de még is, ti tudjátok, hogy mi lehet ez?


Második:


De amikor úgymond megnyomkodta, fájt egy kicsit. Enyhén szúró, lüktető érzés volt és utána minimálisan szúrt a hüvelyem.


Telefonról írtam, én is.

2018. jan. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha már kértél időpontot, majd a drága doktor bácsi megmondja!
2018. jan. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen nagyon aranyosak vagytok de a parasztságit nem irtam mellè. Szerintem mások is irtak már fèlre nem csak èn. De amint láttom ez az oldal tele van bunkó parasztokal szóval többet nem is irok ide. Hülye, primitív nèpsèg!!!!!!!
2018. jan. 24. 16:34




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!