Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gáz kocsiban elveszíteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz kocsiban elveszíteni a szüzességet? 18/L

Figyelt kérdés
Ő mar nem az...
2018. jan. 22. 23:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%

Az, mint valami útszéli k_rva lennél, akire van 5 perce.

Legelső alkalmadra milyen romantikát szervezett, taps neki.

Ja amúgy úgyis kamu kérdés, mindenki aki 18-nak állítja magát kamu.

2018. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 RRR ***** válasza:
38%

nem

csak a sebváltóra figyelj,na az tegye:XD

2018. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Igen, nagy gáz! Az első alkalomra inkább valami nyugodt, csendes helyet keressetek ahol ráértek egymásra!
2018. jan. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Kocsiban szexelni borzasztó kényelmetlen, keress valami jobb élményt nyújtó helyet... :D
2018. jan. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%

Orbitális nagy gáz.

Az első alkalom amúgy is kellemetlen, ne legyen még kényelmetlen is. Pláne, hogy utána teli leszel kék-zöld foltokkal.

Az első alkalom legyen meghitt, nyugodt, hogy kellően el tudj lazulni.

2018. jan. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Tényleg 18 vagyok!

Az a baj hogy titkos kapcsolat es most gondolkoztam el ezen hogy mivan ha ott esunk egymasnak es nem bírunk magunkkal de ez tényleg igaz hogy nem egy útszéli vagyok akiket ott szoktak elintezni aztan meg kidobjak az uton

2018. jan. 22. 23:28
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem gaz. Ha ugy erzed minden jo vele, barhol, barhogy csinaljatok, nem fogod megbanni.:)
2018. jan. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
Miért titkos a kapcsolat? Netán a hódolód több vasat tart a tűzbe?
2018. jan. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
45%

Én szép, igényes nőnek tartom magam, mégis a céges autóban vesztettem el a szüzességemet a főnökkel:D Nem volt betervezte, pettingnek indult. Azóta is emlegetjük, felejthetetlen volt és nem bántam meg a helyszínt se. Előtte már aludtunk együtt balatoni faházban, rendes ágyban. Azóta is sokszor látom azt az autót, a cég használja és mindig eszembe jut az az este.

Szerintem úgy tökéletes az első alkalom, ha utána együtt is tudtok aludni. Emiatt jobb egy rendes ágy, de én nem ítélem el a kocsit se.

2018. jan. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
főnök mi? :D alja k_rva
2018. jan. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!