Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A partnerem hibája, hogy fáj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A partnerem hibája, hogy fáj szex után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 éve vagyok együtt a párommal.Az lenne a problémám,hogy szex után általában másnap fáj az alhasam , vagy a méhem nem is tudom pontosan melyik sugárzik a másikba, szúro fájdalom van hogy a pisilés is fáj, felfázás szerűen.

Kapcsolatunk elején nem tapasztalam ennyiszer mint mostanság. Sajnos van ,hogy örülök ha nem látom 1 hétig es nem szexelünk ,mert akkor tudom hogy minden rendben. Más partnerrel eddig nem volt ilyen.

Legutóbb is felfázásnak ítéltem, szedtem rá gyogyszert jobb lett,erre most megint fáj..:(

A higéniával biztos nincs gond egyikünknél sem,és egy orvos tanácsára mindig pisilek szex után.

Azt hittem a gumira vagyok érzékeny de azt is elhagytuk nem az volt a gond.Mit tehetnék?

Nem akarom megvádolni h esetleg beteg.... tudom,hogy sok lánnyal volt előttem..

én kevés fiúval.

24 N ő 32


2018. jan. 23. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg beteg.
2018. jan. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vizsgáltassa ki magát, lehet, van valamilyen betegsége. Ez egy ésszerű gondolat - úgy iy, hogy te nem akarsz vádaskodni.
2018. jan. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg beteg, vagy ha nem akkor nagy a cerka !
2018. jan. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, nagy a férfiassága, és bántja a méhszájad. Vagy ellenkezőleg, épp kicsi, és annyira vadul tolja, hogy sérülést okoz, mert bizonyítani akar. Ezt a kettőt te tudod, hogy melyik. Vagy olyan fertőzése van, amit hordoz, és átadja neked, miközben nincsenek tünetei. Még az is lehet, ha nem elégülsz ki rendesen, akkor lehetnek görcsben az izmaid.Több tippem nincs.
2018. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 23. 15:36




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!