Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Túlsúlyos nőknél ajánlott az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos nőknél ajánlott az injekció vagy a tabletta?

Figyelt kérdés
Komolyra fordult a kapcsolatom, és szeretnék valami "hosszútávú" és kényelmesebb módszert kipróbálni, mint az óvszer.
2010. júl. 14. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Mennyire vagy túlsúlyos?

Annyira nem hizlal meg senkit a fog.gátló, nyugi.Ha meg észrevennéd h rövid idő alatt sokat híztál szólj az orvosodnak!

2010. júl. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Alacsony hormontartalmú tabit, esetleg gyűrűt minden további nélkül lehet! Én 7 évig szedtem Yadnie-t tökéletesen meg voltam elégedve vele. Amikor említettem az orvosomnak, hogy esetleg szednék valami olcsóbban, azt mondta felírhat mást is, de a súlyom miatt jobb lenne ez. Ez jó régen volt már, azóta van a Yadine-nél korszerűbb is, akkoriban ez volt a legújabb. A lényeg: a bogyó mellett (és amúgy is) ha sokat ettem híztam, ha diétáztam, mozogtam fogytam. Ha figyelsz a kajálásra, nem lesz baj! Ügyelj a súlyodra, ha hízni kezdesz hirtelen, anélkül, hogy máshogy ennél, akkor kell másik bogyó. Injekciót én senkinek nem javaslom, az 3 havi hormonadag egyszerre, ha gond van, akkor sem lehet már "kiszedni" belőled.


25/L

2010. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
eléggé, 110 kg...nem a hízás miatt aggódom, hanem olvastam a trombózisveszélyről, és érdekelne, hogy másoknak mi a tapasztalatuk
2010. júl. 14. 13:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Második váloszló vagyok, én is mázsa körül mozgok, ha olyan időszakom van... :PPP A trombózis miatt ne aggódj, annak semmi köze a súlyhoz! A trombózis véralvadási probléma miatt jön létre, rög képződik a vérben. Ha a családodban nem volt még trombózis, akkor nem valószínű, hogy neked lesz egyrészt, másrészt meg úgyis csinálnak vérvizsgálatot, amiből kiderül, ha hajlamos vagy erre! :)
2010. júl. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én Lyndinette20-at szedek, elég alacsony hormontartalmú és nálam nem okozott semmiféle gondot, csak a cicim nőtt tőle egy kicsit, de annak meg örülök :D én is túlsúlyos vagyok, 96 kiló volt eddig a legtöbb, de a fogamzásgátló mellett is le tudtam fogyni...szóval nem hiszem, hogy ne szedhetnéd
2010. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt viszont tudni kell, hogy fog.gátló mellett nehezebben tud az ember fogyni(orvos mondta, neten is megtalálható biztos)

Nem tabi ellen vagyok, én is 2 éve szedem, híztam egy kicsit, de 2 év alatt kb olyan 6kg-ot.Ha nem lenne jó, másikra váltasz.

2010. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy ha valaki 110 kg akkor miért nem akar lefogyni? Egyáltalán kinek van gusztusa ahhoz, hogy egy ilyen kövér nővel dugjon?

Az én barátnőm se modell alkat de 60-65 kg-nál nem több.

2010. júl. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!