Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legolcsóbb fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legolcsóbb fogamzásgátló tabletta, amelyik még szintén megfelelő biztonságot nyújt?

Figyelt kérdés

A dokim Yasminelle-t írt fel, de ahogy utánanéztem az 7-8000 Ft környékén van. Ez nekem túl drága. Szerintetek nem kínos kérni, h olcsóbbat írjon ki? Régebben Novynettet szedtem,majd írt fel a bőrömre Cypromix-et,de mivel azt nem lehet sokáig szedni,így írta ki most a Yasminelle-t.

(még diák vagyok, egyedül állom ezt is...)

Szóval?


2008. nov. 16. 19:55
 1/5 anonim válasza:
100%
Sztem nem ciki. Menj el és kérd+ nyugodtan!!!Én Mercilont szedek,ez 6700Ft körül van 3hónapra. Remélem tudtam segíteni.
2008. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ciki visszamenni, és olcsóbbat kérni. Én Belarát szedek, 5800 Ft három hónapra.
2008. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hehh... én asszem reductilt szedtem, és az volt valami 8-9000 3 hónapra.

de amugy érdemes megkérdezni,hogy neked személyesen melyiket kellene szedned.

mert van olyan amit azoknak irnak akik már szültek, vagy esetleg elmult 18 vagy bármi testi , lelki vagy egyéb tényezője van.


Tehát ha visszamész ne azzal kezd,hogy melyiket akarod, hanem kérdezd meg nincs e akadálya, hogy a "xy" fajtát irja fel neked.

2008. nov. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...
2008. nov. 17. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a bőröm miatt Diana 35.-öt szedtem. Ezt csak nődoki írhatja ki receptre. 500Forintért írta ki 3 havonta a gyógyszert, de a gyógyszer csak 3300 forint volt. Lehet nálatok nem kell a receptírásért fizetni, akkor olcsóbb. Ha nincs recepted, akkor dupla ára van.
2008. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!