Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek ha a barátnőm nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm nem akar óvszert használni a kapcsolat elején?

Figyelt kérdés
Azt mondja benne nem lesz óvszer, majd szed gyógyszert. Nekem pedig fontos lenne, hogy a kapcsolat elején biztonságban érezzem magam, ahhoz kell egy kis idő, hogy óvszer nélkül csináljuk. Hallani sem akar róla. Ilyenkor mit lehet tenni? Ennyire felelőtlen nem lehet...
2020. febr. 10. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki, hogy akkor menjetek szűrővizsgálatra. Kapcsolat elején gumi nélkül nagy lutri lenne másként.
2020. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt fontos lenne tudni, hogy az előző kapcsolatában hogy védekeztek.

Ha ott sem volt gumi, akkor hacsak egy vizsgálat nem deríti ki, hogy nincs-e valamije, szerintem mindegy, hogy mikor álltok át gumiról...

2020. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mért ha esetleg nemi beteg akkor ha már régebb óta vagytok együtt el múlik?
2020. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Örülj neki!
2020. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%

Élvezd a helyzetet!

Legalább nem kerülsz abba a tré helyzetbe,mint én. Egy év gumi után kiderült:csak a latexet éreztem a nőből semmit.

2020. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

Ezt pont fordítva szokták - az elején gumi, majd amikor megvan a bizalom ÉS tudod hogy szed gyógyszert akkor hagyják el az óvszert.

Egyébként mi az, hogy "majd szed", most szedi vagy sem?

Hogy mit tegyél: ne dugj vele és keress másik barátnőt. Barátnőd még lehet sok, de egészséged csak egy van, meg gondolom csak egy családot szeretnél (akkor és attól akivel majd úgy gondolod).

2020. febr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Ha szed tabit, akk várd ki, míg biztonságos, azt hajrá!
2020. febr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha az ovszer egeti lehet egy enyhe latex allergia, en rakerdeznek. Van latexmentes
2020. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Küldd el szűrővizsgálatra. Ha ilyen fontos neki a gumi nélküli szex, akkor megcsináltatja.

Én is tabit szedek, de az új páromnak alap volt, hogy kapcsolat elején óvszer. Kérnie sem kellett, elmentem szűrésre, és mondtam neki, hogy ha gondolja, részemről hagyhatjuk a gumit, mert egészséges vagyok. De ilyen esetben mondjuk neked is illik elmenni. Ugyanis ha van valami bajod, az pár hét járogatással nem fog elmúlni...hiába a bizalom, ha maga a fertőzött ember sem tudja, hogy baja van (pl. a HPV, chlamydia csomó esetben tünetmentes).

2020. febr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha elmegy szűrővizsgálatra, akkor ha már ott van felirathat tabit is.. Bár ha jól értelmeztem, akkor te attól félsz, hogy elkapsz tőle valamit? Ez nem túl szép a saját barátnőddel szemben. Miért nem bízol benne? Ennyire sok pasival volt előtted és nem védekezett?
2020. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!