Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumiban le lankadt a szerszámo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumiban le lankadt a szerszámom.Veletek volt mar ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a tegnapi es a mai napon eletemben eloszor ateltem azt amitol a legtobb ferfi a legjobban fel. Szexualis aktus kozben amikor oda kerult a sor, felhuztam a gumit, es mire betettem volna le lankadt a farkam. Mondanom sem kell, borzaszto lelkiallapotban vagyok azota, vigasztalnak a barataim de sajnos ugy erzem masok velemenyet is meg kell hallgatnom. A hattertortenet, hogy korulbelul 5 eve nem hasznaltam gumit, ezalatt az ido alatt tobb partnerem is volt, de egy par honapja megismertem egy lanyt akiert odaig vagyok teljes mertekben, tokeletes szamomra. Osszejottunk es kapcsolatunk eljutott arra a szintre egy kis ido utan hogy akciora kerult sor. Minden rendben volt a petting alatt, eros merevedesem volt, viszont mikor felhuztam a gumit es mire megprobaltam berakni, lelankadt mert nem ereztem gumiban semmit, erre termeszetesen rastresszeltem aminek hatasara mar nem lehetett feleleszteni a

szerszamom. Eloszor csak azthittem ez egyszeri eset volt es majd a kovetkezo osszejon, szerencsere a lany az elso alkalom utan roppant megerto volt, de ma masodjara is ugyan ez tortent, aminek hatasara a lany borzaszto szomorusag kozepette, konnyek kozott magat is hibaztatja. Veletek fordult mar elo ilyen? Ha igen, akkor hogyan sikerult ezt a problemat kikuszobolni? Ugy erzem olyan lelki sokkban vagyok most hogy mar sosem fog sikerulni a stressz miatt, barmennyire is kivanom a lanyt.



2020. jún. 14. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen volt. Nem is használtam gumit. Igaz, nekem 2 barátnőm volt, szóval nem tudok neked nagy tapasztalatot írni, de én szerintem rossz gumit vettem, mert annyira szorított, mikor rá húztam hogy lelankadt rögtön, nem bírt kemény maradni, szóval nekem ennyiből rossz tapasztalatom van az óvszerekkel kapcsolatban és azóta nem is próbáltam meg nem is volt barátnőm illetve aki volt az fogamzásgátlót szedett. Nem tudom mi lenne erre a megoldás, erre én is kíváncsi lennék.
2020. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ugyan így jártam egyszerűen gumiba nem ér annyi stimuláció és lelankad !

Sajna többször is előfordult nagyon ciki helyzetben!

Partneremmel most kúpot használunk ami legjobb megoldásnak bizonyult !

2020. jún. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon durván szorít a gumi. Próbálj meg nagyobbat venni. A lecsúszástól ne félj. MySize gyárt gumit minden méretben. Én a helyedben megpróbálnám! :)
2020. jún. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébbként rengeteg fajta gumi van, szóval a megfelelővel tuti nem lene rossz.
2020. jún. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez az esetek többségében így van a mai napig.

Szerencsére a párom nem szereti a gumit.

2020. jún. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a mérettel volt gond.


Amúgy meg verd ki párszor gumiban, hogy szokja

2020. jún. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sose dugnék gumiban,élvezhetetlen,bármilyen is legyen.
2020. jún. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen gyűrű ami bennt tartja a vért?
2020. jún. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hokizásnál használj néha gumit hogy szokjad, aztán jobb lesz.
2023. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!