Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2hét mulva mennék nyaralni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2hét mulva mennék nyaralni, és sajnos pont akkor jönne meg. Eltudom valahogy huzni? Ha elkezdek fogamzásgátlót szedni mondjuk holnaptól, akkor megelelőzhetem, hogy kínos legyen a nyaralás?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

idióta.

játszotok a szervezetetekkel, csak azért, hogy ne kelljen tamponnal fürdeni? nagy kaland.

2010. aug. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Hát ezért eszedbe ne jusson fogamzásgátlót szedni.... Egyrészt nem is erre való, másrészt az elején elég rosszul is elsülhet. Lehet hogy egész hónapban pecsételő vérzésed lesz tőle...


Nem értem miért akar mindneki minden szarra fogamzásgátlót.

El akarja tologatni a menzeszét, nagyobb mellett akar, hízni akar...NEM erre való!!!!

2010. aug. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. És mellékesen ez nem is úgy megy, hogy "akkor holnaptól elkezdem szedni".

Előtte el kell menni orvoshoz kivizsgálásra, aztán vérvétel, meg kell várni az eredményt, aztán visszamenni dokihoz, megvárni a menzes első napját...

Nem csak úgy a vakvilágba elkezdeni szedni....

Hány éves vagy?

2010. aug. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
3-4 napot elvileg lehet tolni rajta citrom evéssel, működik az tuti.
2010. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kezdhetsz el fogamzásgátlót szedni holnaptól,mert az a menstruáció 1-5.napján kell elkezdeni szedni.Az első hónapban,de lehet,hogy az első 3-ban lesz közti vérzésed is,szóval,nem oldja meg a menstruációs gondodat a nyaralás alatt,hanem még tesz is rá egy lapáttal,hogy lehet,hogy 5 nap helyett egész hónapban vérzel majd.Igaz kicsit nyersen fogalmazzott az egyik kommentelő,de iagaza van,ez sokkal komolyabb tabletta annál,mint,hogy az ember csak úgy kapkodja,mert épp nincs kedve menstruálni.Ráadásul az esetedben kivitelezhetetlen is 2 hét alatt csodát tenni,még fogamzásgátlóval is.Tudom,hogy kellemetlen nyaralás alatt menstruálni,de sajnos nekünk nőknek el kell viselni.Mást most nem tehetsz,mint,hogy felkészült betéttel,tamponnal és görcsoldóval és esetleg kipróbálhatod a citromos dolgot,talán segít.Sajnálom,több út sajnos nincs.
2010. aug. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"lesz" helyett "lehet"-et,akartam írni.Nem biztos a közti vérzés,de lehet!Elég gyakori mellékhatás sajnos :S
2010. aug. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz és kérj Norcolut tablettát, ezzel lehet késleltetni a mensit. Előtte pár nappal kell lekezdeni, és kb nyaralás közepéig szedd, miután abbahagyod rá pár napra fog megjönni. Egyik barátnőm pont 1 hete kérte a dokijától, szintén nyaralás miatt.
2010. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!