Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki elhizott a mercilon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki elhizott a mercilon tablettától, abbahagyása után visszafogyott?

Figyelt kérdés
kb 10 kilot szedtem fel tőle másfél év alatt:(
2010. aug. 2. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Miután abbahagyta a zabálást és kikelt a fotelből
2010. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én csak egy vmit nem értek....

Mikor láttad, hogy feljött tőle pár kiló, miért nem mentél vissza és kértél másik gyógyszert, vagy hagytad abba? Minek vártál vele másfél évig?

2010. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

rendkívül kedves a két előttem hozzászóló valószínűleg vasalódeszka méretekkel ellátott válaszoló...

szóval én a Harmonettől híztam. az orvos nem küldött vérvételre sem stb. csak felírta. 3 havi adag volt. 2 hónap alatt híztam 4 kilót. Visszamentem és szóltam, hogy szerintem a gyógyszertől hízok. Az volt a válasz, hogy a jólét miatt hízok, a mai fogamzásgátlók nem hízlalnak. 3 havonta mindig másik orvoshoz mentem gyógyszert íratni. a válasz kb. ugyanez volt mindegyiktől. 19évesen kezdtem gyógyszert szedni, 23 évesen 63 kilóról 83ra híztam. Ekkor már belefáradtam abba, hogy szóljak, mert senkit nem érdekelt amit mondok. Nem ettem sokat, mozogtam, heti 3-4 alkalommal jártam aerobicozni. Semmi értelme nem volt...23évesen körzeti orvost váltottam, aki amikor beléptem a rendelőbe megkérdezte, hogy szedek-e fogamzásgátlót és rendben van-e a pajzsmirigyem. Mondtam, hogy igen. Kérte a vérvételes leleteimet. 23 éves koromig vért sem vettek tőlem!!!! Amikor elmondtam neki, akkor ki volt akadva. Elküldött vérvételre és kiderült, hogy a pajzsmirigyem nem bírta a fogamzásgátlót. Abba kellett hagynom a szedését és nem híztam tovább, de fogyni sem fogytam attól, hogy abba hagytam. A felszedett kilókat tornával és koplalással lehet leadni...

most megint 40kiló van rajtam. Szültem egy gyereket. 7 hónapos terhes koromig teljesen rendben voltam, aztán rám jött +20kiló 2 hónap alatt és a szoptatás alatt még 10. Senki nem mondott semmit. Menstruációs panaszaim voltak, elég brutálisak, megműtöttek vele, de csak kb. 2 hónapig voltam panaszmentes. Újra fogamzásgátlót akartak felírni, mert attól megoldódik minden... Ezt már ismertem, így nem akartam még 40kilót felszedni, így el kezdtem orvoshoz járni, persze mindenhol hónapos várólista és hozzá nem értés, így elmentem magán endokrinológushoz és kiderült, hogy diabéteszem van és inzulinrezisztenciám... nincs, ami bontsa a szénhidrátom kb. röviden... szóval már tudom mi a baj. ha az orvos visszajön az 1 hónapos szabijáról, akkor gyógyszert is kapok rá és talán hatásos lesz a kezelés mellett a fogyókúrám is...

2010. aug. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.a kilók lassan jöttek fel,szülés után maradt is rajtam,ezért nem volt gyanús.csak az hogy amig tri regolt szedtem voltam 40-43kilo.most pedig 58.

mindkét gyerekkel 18 kilot szedtem fel.csak az első után vissza is fogytam még 40 re se,igaz nagy ára volt mert 3 hónapos korában kiderült hogy nagyon beteg.

amgy nincs időm a fotelba vagy hol ülni.

2010. aug. 2. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!