Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van Miskolcon olyan magán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van Miskolcon olyan magán nőgyógyász, aki nem küld el vérvételre, és vizsgálat nélkül is felírja a fogamzásgátlót? L/18

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, az ilyen vérvételeken nincs drogteszt!
2010. aug. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Lehet hogy van de én nem vállallék be egy ilyet..az nem rendes kivizsgálás ahol nincs vérvétel..én nem kockáztatnék a helyedben mert lehet hogy a vérvétel elmulasztása miatt komplikációk léphetnek fel..:S egyébként pedig nem kell félni a nőgyógyász nem bánt.:)


17/L

2010. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. én nem emiatt aggódom :D

magadból indultál ki? :P


2. a vizsgálatot valahogy elviselném. eddig két dokinál voltam, az egyik nagyon percíz akart lenni, a másik megelégedett volna a rákszűréssel is, de amikor mondtam, hogy szűz vagyok, nem csinálta meg :S


Ezért keresek oylan orvost, aki csak simán felír valamit...

Régebben szedtem már fogamzásgátlót(bőröm miatt). Rákszűrés akkor sem volt, de vérvételre elmentem előtte, utána a nő felírta a tabit. De amikor megláttam a mellékhatásait, úgy döntöttem, inkább kihagyom. Egy évre rá viszont mégis úgy döntöttem, hogy jobban járnék ha szedném. Visszamentem hozzá, és sec-perc alatt adta is a receptet, hiába voltak elévültek a leletek.

Most viszont megint akadékoskodik -.-' ...

2010. aug. 2. 18:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Remélem nincs. Miért nem vagy hajlandó elmenni vérvételre? Meg egy vizsgálat sem olyan nagy cucc. Vagy inkább várd meg az első aktust, és utána írass tablettát, először meg védekezz gumival.

Nem véletlen találták ki ezeket.

2010. aug. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szóval még sosem vizsgáltak ki...hát jányom amíg szűz vagy a nőgyógyász bizony végbélen keresztül vizsgál meg,úgyhogy megértelek....

Ezen a vizsgán megbuktál.

2010. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

19:16

Végbélen keresztül viszont nem tud csinálni rákszűrést...

2010. aug. 2. 19:33
 7/8 anonim ***** válasza:

A vérteszt csakis a Te érdeked! Lehet,hogy van oylan orvos,aki nem küld el,de akkor bizony elég felelőtlen,mert abból derül ki,hogy milyen gyógyszer való neked.Ha pedig csak találomra felír valamit,akkor nagyobb esélyed van rá,hogy kellemetlen mellékhatásai lesznek,esetleg káros a szervezetedre. Ugyanis a májadat terheli elsősorban a gyógyszer és ha esetleg már most is bajok lennének a májfunkcióiddal,akkor csak rontana a helyzeten. Szóval szerintem az egészséged megér egy vérvételt.

Különben meg szüzen szerintem még fölösleges gyógyszert íratni,nyugodtan védekezhetnétek egy darabig gumival és utána normálisan meg tudna vizsgálni a nőgyógyász is,gy viszont tényleg végbélen keresztül szoktak,igaz,hogy úgy nem tud rákszűrést csinálni,de egy szűz lány nem valószínű,hogy rákos. A vérvétel sokkal fontosabb vizsgálat ez esetben,mint a rákszűrés.Azt úgyis csinálnak később!

2010. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bizonyára van, de nem hiába találták ki ezeket a vizsgálatokat hozzá. Most nincs kedvem regényt írni arról pontosan mit miért tesznek, de hidd el kitalálták miért kell harminc vizsgálat egy tabletta felírásáért.
2010. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!