Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spermahiányt és merevedési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spermahiányt és merevedési problémákat okozott a szuszpenziós risperidon injeckió, valaki tipp?

Figyelt kérdés

Spermahiányt és merevedési problémákat okozott a szuszpenziós risperidon injeckió, így is hogy már nem kapom. Az urológus felírt bromocriptint (valami szintetikát), amitől nem állt helyre a dolog! Azt mondta hogy a prolaktin szintem magas, és hogy ezért ajánlja az adótt gyógyszert, de mint mondtam nem segített. Esetleg van itt olyan koponya, aki tudná rá a megfelelő gyógyszert?


Vagy vegyek ilyen pár ezer ft os spermanövelőt, amiket szoktak reklámozni a tv ben, az tán helyreállíthat , olyan értelemben, hogy nem kell hozzá folyamatosan szednem, hogy mindig rendben legyek?



#spermahiány #szuszpenziós injekció #risperdalconsta50mg #meddőség, gyógyszer, #merevedésiprobléma
2020. aug. 28. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
A pár ezer Ft-os vény nélküli spermanövelő semmit sem ér. Proviron - de vényköteles (szteroid készítmény), az urológussal beszéld meg mit javasol, Ő ismeri a kórelőzményeidet és neki van a kezébe a vérképed, vizsgálati eredmények.
2020. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
elne kezdj mindenféle kuruzslótól vásárolni kétes tartalmu, minőségü, mennyiségü valamikeet... majd az orvos segít
2020. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az urológus ragaszkodik a bromocriptin hez, s nem hátrál el tőle, de én attól ugyanolyan fáradt vagyok mint amilyen injekciót kaptam, és segíteni se segít. azért írtam ide ki egy kérdést, hogy hát ha tud valaki rá megfelelő gyógymódot, esetleg növényi eredetű terméket, amiből nem kell folyamatos kúra, ha nem 1 kúra után helyreállítana.
2020. aug. 29. 22:32
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen bizonyítani akarja gondolom az igazát, fogalmam sincs, de muszáj volt *itt* segítséghez fordulnom, mert nem látok rá nagy esélyt, hogy bármi mást, ami esetleg "természetesebb" lenne és "segítene" is, olyat felírna.
2020. aug. 29. 22:36
 5/8 anonim ***** válasza:
miért gondolod, hogy a természetes (általában 1\10-ed erősségű, hatásfoku) dolgok fognak segíteni? Az az orvos tanult elég sok évet az emberi testről, de te GYKn akarsz megbízni valakiben? Az kemény
2020. aug. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor mondtam már vénember, ne válaszoljon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ami azt illeti, itt teljesen másról van szó. Aki itt kuruzsló, az az "ANONIM"...!!!!


Miért akarja rábeszélni a már kimutatott rossz hatásfokú, és teljesen más irányban ható Proviront...Tök ellentétes, azzal amiért a Bromochriptint írták fel: " A magas prolaktinszinttel járó, hormont termelő nemi mirigyek alulműködésére. A hormont termelő nemi mirigyek alulműködése tejcsorgással is együtt járhat, és a folyamat terméketlenséghez is vezethet....." etc... [link]


Nem ajánlom, kérdezze meg az orvost, hogy nincs-e ennél jobb? ha nincs, sztem sincs, akkor maradjanak ennyiben. A hatás nem azonnali.

2020. aug. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Milyen vénember? Az enyém feláll, olanzapineal is xd nekem nem kell ezen gondolkodnixd


Gondolom legalább 80 iq lellene ahhoz, hogy tudd nem egy ember válaszolt csupán? :) jeeh

2020. aug. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akinek ilyen felírtak, nem is ajánlott terhesnek, ha nő az illető, vagy férfinak lennie, ha meddő. Semmi értelmét nem látom annak, hogy ezen oldat állandó használatával bármi is sikerül? Nem is beszélve arról, hogy félő milyen lesz a terhesség kimenetele. Nem szokta egy orvos sem ajánlani, tudathasadásos állapotú személynél a terhességet. Sok a kockázati tényező!


Nagyon valószínű, egy-egy roham, dühkitörés esetén holott minden rendben megy a terhességgel, de vagy az anya, v. a férfi tag sérült, esetleg testileg is.


Szokták mondani, nem kell gyerek oda, ahol ekkora nagy a bevitt mennyiségű káros szer, amit az agysejteknek kéne elviselniük. Az orvosa szerinti mennyiségben és időtartamban kell folytatni, vagy abbahagyni, esetleg!nem tudok semmit....más szerrel pótolni a "Risperidont", kérem orvosához forduljon, nem tanácsos kinti személyek orrára kötni a valós problémákat! Ez az egyik legkényesebb probléma minden élethelyzetben, türelem és azonnal "CSAKIS" orvosára hallgasson!


Előzmények tekintetében is, csak ő informált, senki más" Vagy kérjen külön magánpraxisban konzultációt, megérné! Én ezt tenném!


Üdvözlettel!

2020. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!