Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 13. napja késik, nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13. napja késik, nem volt semmi probléma, mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Sosem volt tökéletesen pontos a menstruációm, sok izguláson túl vagyok már azzal kapcsolatban, hogy "jajj csak ne legyek terhes" és minden alkalommal vettem tesztet és negatív lett, megnyugodtam és meg is jött nem sokra rá. Ez eddig a legtöbb, amit késett azt hiszem es már picit elegem van, hogy nem tud normálisan időben megjönni. Tesztet már nem szeretnék venni, annyit vettem már... Óvszerrel védekezünk mindig, nem szakadt ki, időben felkerült, semmi olyan nem történt, ami miatt terhes lehetnék, csak már elkezdtem beképzelni a tüneteket és gondolom ez sem segít azon, hogy könnyebben megjöjjön. 😅 Általában veszek forró fürdőt és iszok rozmaring teát, de az sem mindig válik be, mint ahogy most sem. Nem értem tényleg miért nem tud normálisan időben megjönni soha. Szerintetek? 22 éves vagyok.

2020. okt. 15. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne valami gyenge fogamzásgátlót szedned, ami beállítaná a menzeszed.

Mellesleg gumi használata mellett is lehet valaki terhes

2020. okt. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy lehet és, hogy nem 100%-os, viszont máskor esetleg tényleg volt is valami incidens pluszba, ami miatt gondolhattam esetleg, hogy az vagyok, most viszont tényleg semmi sem történt. A fogamzásgátlón én is gondolkoztam már, tudom, hogy van aki kifejezetten azért kapott, hogy beálljon a menzesze.
2020. okt. 15. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor tulajdonképpen mi a kérdés? Védekeztetek, nem volt semmi baki. Terhes nem igen vagy.


Elmennék a helyedbe egy nőgyógyászhoz, aztán majd ő javasol megfelelő tablettát.

2020. okt. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátlótól nem fog beállni a menzeszed,mivel az megszünteti... A megvonásos vérzés nem menstruáció.
2020. okt. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!