Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudom nagyon sokat kérdeztem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Luna113 kérdése:

Tudom nagyon sokat kérdeztem már de orvosom jelen pillanatban nem elérhető és muszaly fordulnom valakihez. A fogamzásgátlót most hagytam abba elfogyott a 21 tabletta most 2.napja van eddig volt pecsételo vérzésem pár napja az lent fojtatom?

Figyelt kérdés
Akkor megfogg jonnu ugye? Aggódok mert a barátommal össze feküdtem a 10.nap úgy higy bennem ment el és nem szeretnék gyereket meg egy jó darabig. Nem lehet baj úgye?
2021. jan. 7. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Miafasz???
2021. jan. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen beszedtél minden szemet, nem lesz baj.
2021. jan. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Ez az uszály már elment, muszájból meg ne kérdezz hülyeségeket.

Lassan megjön a vérzésed és folyni fog.

Ilyen kérdéseknél fojtogat düh, és az ujjam az új helyen lévő "Regisztráció törlése" gombon van...

2021. jan. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd nem mindig a szünet első napján jön meg. Nekem pl van 7 nap szünetem, a 3.on megjön a hatodikon pedig már múlik is de ez mind személy és gyógyyszer függő
2021. jan. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!