Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valakinek hasonló helyzete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek hasonló helyzete volt már?

Figyelt kérdés
4,5 éve szedek fogamzásgátló tablettát. Először symiciát de egy év szedés után közti vérzés jelentkezett (utolso 4-5 tablettánál) Vissza mentem az orvoshoz, felírt egy újat a volinát. Másfél, 2 év múlva ugyanez jelentkezett. Váltottam orvost is ő is újat írt fel a Gracialt. Az első 1-2 hónapban ugyan így jártam de arra fogtam hogy ez teljesen más gyógyszer meg kell szoknom mint amikor legelőször kaptam. De ez már az 5. Hónap és 1-2 napig enyhe barna folyás szokott jelentkezni ugyanebben az időben. A gyógyszert pontosan szedem, mindig, hányás/hasmenés nem volt. (ezen tünet jelentkezése miatt plusz védekezést is alkalmazunk párommal, terhesség kizárt)

2021. jan. 20. 13:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!