Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló, hasmenés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló, hasmenés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném azzal kezdeni, tudom, hogy 3-4 óra alatt felszívódik a fogamzásgátló, de ettől fuggetlenul mégis lenne egy meglehetősen buta kérdésem..


Ma reggel vettem be egy malyvakapszulat, mert sajnos 2-3 napja nem volt rendes szekletem.

Sikeres volt, kb ma eddig 3x voltam WC-n, az utóbbi 2 már inkább hasmenés volt..

Szoval a fogamzásgátlómat minden este 7 órakor veszem be, tehát ez megvolt tegnap is, nyilván tudom, hogy a másnap reggeli szekletem ennek a felszívódását nem gátolta.


Kb egy negyed óra múlva beveszem a mai fogamzásgátló tablettamat is, és halisten mostanra a szekelesi ingerem is elmúlt, tehát ennek a felszívódását sem kellene gátolnia.


A következő a kérdésem: a két tabletta felszívódási idejét nem érintette a mai többszöri nagy wc-zéró, de ettől fuggetlenul érintheti a hatását, ha ma többször volt szekletem, hasmenés?


Nagyon szépen köszönöm, ha válaszoltok!


2021. febr. 16. 18:53
 1/1 A kérdező kommentje:
*zéró -> zés 😅
2021. febr. 16. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!