Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Másfél hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Másfél hónapja voltam együtt egy fiúval, használtunk óvszert de nem végig.

Figyelt kérdés
Azóta kétszer is megjött, de elég furán érzem magam, a hányingert leszámitva elég sok tünet kijött rajtam, pl a fájnak a melleim stb. Hallottam vkiröl, aki a 8. hónapban tudta meg, hogy terhes, mert végig menstruált. Szerintetek kellene csinálnom tesztet, vagy csak beképzelem a dolgokat.
2010. aug. 19. 01:30
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
ha nem védekeztetek, akkor csinalj tesztet. akár terhes is lehetsz. és igen, van, aki végigmenstrualja a terhességét. a mellfájdalom meg már szinte egyértelmű jel. a kérdés.. miért nem lehetett volna normalisan védekezni? jobb most az idegeskedés?
2010. aug. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen
2010. aug. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és a hasa nem nőtt? mert 8 hónapos terhesen azért elég nagy hasa van már egy terhes nőnek
2010. aug. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Simán lehetsz terhes. Nem értem miért nem lehet normálisan védekezni. Ha rossz a gumi akkor szedj gyógyszert.
2010. aug. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ugyanúgy menstruálsz ahogy eddig (nem lett kevesebb, más színű) akkor nem valószínű hogy terhes vagy. Aki terhesen menstruálnak, azoknak általában nem olyan mint amilyen szokott lenni. Szerintem a tüneteket is csak beképzeled. Én nem paráznék ha egyszer megjött, de ha úgy érzed akkor csinálj tesztet, hogy megnyugodj.
2010. aug. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csinálj tesztet és kiderül.


Amúgy tényleg van olyan, hogy vki nem veszi észre a terhességet.

2010. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!