Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van az, hogy hiába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy hiába szedek gyógyszert félek h terhes leszek/vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz ez, hiába szedem a gyógyszert lassan fél 5hónapja nem érzem magam "biztonságban" :( nem tudom miért de állandóan az lebeg a szemem előtt hogy biztosan terhes vagyok :S pedig mindig minden szemet időben (max 2óra eltéréssel) bevettem, és a barátom kb 2x élvezett ez idő alatt belém, ugyanis nem engedem neki :S de igy sem vagyok nyugodt.. ez vmi "betegség"?? XD
2010. aug. 19. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Azért van hogy félsz, mert ez nem nyugtató, hanem fogamzásgátló.
2010. aug. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
ez nem betegség. te szimplán RAJ vagy
2010. aug. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Nem betegség,felelősségteljes ember vagy,aki nem szeretne idő előtt egy terhességet.


Szerintem tabletta mellett védekezzetek megszakítással,mi is azt csináljuk évek óta,és nem volt gáz soha,bár neked is kevés esélyed van teherbeesni,de jó,hogy óvatos vagy,bár mindenki így gondolkozna.


Esetleg még gumi...

2010. aug. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
én is aggódom, ne tudd meg mennyire. de azt viszont nem szeretném, hogy triplán védekezzek. ha akar jönni a baba, úgyis jön az hidd el. ne parázz, inkább próbáld meg élvezni az előnyeit. én is minden megvonásos közeledtével rágom a körmeim... de azért élvezni szeretném a szeretkezést, s nem játszadozom a kikapod időben, húzzál hanem gumit játékot...
2010. aug. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is régóta szedem, és a 2 gyerekem is clostys segítséggel lett, azóta "öregedtem" is 10 ill. 8 évet, de az ördög sosem alszik.

Az viszont biztos, ha jönni akar, úgyis jön, élvezd az előnyeit. (viszont nekem volt, hogy kiegészült a para azzal,hogy ok, megjött időre, de picit kevesebb volt, mi van ha..., majd a teszt negítív lett, mi van ha mégsem mutatja ki.. stb. de elmúlt szerencsére.)

2010. aug. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Akárcsak rólam írtad volna.. Én is mindig félek hogy nem jön meg, persze ilyenkor problémákat generálok magamnak így késik 2-4 órákat én meg tiszta ideg vagyok... De avval nyugtatom magam hogy ez a legbiztonságosabb, bár ez sem 100% és ha minden szemet bevettem csak nem lehet baj.
2010. aug. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaaj, a megszakításos szex olyan rossz. Én pont azért kezdtem el fogamzásgátlót szedni, mert az óvszernél nem éreztem magam biztonságban, mi van ha elszakad, vagy úgy elkap minket a hév, hogy elfelejtjük felvenni? A tabiban pont ez a jó, hogy ott és akkor szeretkezünk, amikor akarunk, és a párom annyiszor élvez belém, ahányszor akar. Imádom, hogy még bennem marad utána, és úgy szuszog... :)


Ha már drága pénzért mérgezed magad a bogyóval, és mindenféle mellékhatásoknak kiteszed magad, akkor próbáld meg az előnyeit is élvezni :)

2010. aug. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!