Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 56mm-es átmérűjű óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

56mm-es átmérűjű óvszer átlagos, másnak is szűk?

Figyelt kérdés

Eddig Durexet használtam, névleges átmerő 56mm. Korábban is gondolkodtam azon, hogy nem e szűk az óvszer. Nem vagyok nagyon tapasztalt a témában, elviselhető ez a méret, de azért közel sem komfortos. Az egészben azt furcsálom, hogy a mérettáblázatok szerint nekem vastag a péniszem, de én közel sem tartottam eddig annak. :D Igazából hosszra 15 cm körül vagyok, a kerülete viszont 150 mmhez közelít, amihez elvileg lényegesen nagyobb óvszer a javasolt. Alapból az 56-os is feljön, rajta is marad, de azért nem az egész péniszemet fedi le.


Másnak van hasonló tapasztalata? Érdemes kipróbálni mondjuk a szexshopban kapható mysize óvszereket?



2021. nov. 5. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is szűk ez sőt olyan mintha 1 pénisz gyűrűt viselnék
2021. nov. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mérd le a péniszed, és a kapott értékeknek megfelelő méretű óvszert válassz. Próbálj ki akar többfélét.
2021. nov. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél akkor egy nagyobbat, vagy más típust. A durex olyan dolog, hogy sokan esküsznek rá, de speciel nekem is kényelmetlen, az ugyanakkora mérető lifestyes meg teljesen jó. Szóval ki kell tapasztalni melyik a legjobb. Ha nem jön be egy típus, márka akkor ott a másik van választék.
2021. nov. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, én úgy tudom, hogy a boltban, patikában kapható óvszerek az átlagos méretű péniszekre alkalmasak. Mindenképp néz körül szexshopban, mert 56 mm elég vastag már, vagyis nem átlagos kategória már. És ott kifelyezetten nagyobb átmérőjű, illetve hosszabb péniszere is specializálódnak, csúnyán fogalmazva :-)
2021. nov. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jah, bocs, kicsit tévedtem , méreteket illetően picit másra emlékeztem. Nah, de lány vagyok, sorry :-)

Belinkelek egy oldalt, itt tudod ellenőrizni, melyik a Te méreted, és aszerint tudsz vásárolni.

[link]

#4-es voltam.

2021. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is így tudom, csak a boltokban kb ez a max méret, kösziii
2021. nov. 5. 16:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem átlagos! Az 52-es átlagos....
2021. nov. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!