Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak a srácnak más érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a srácnak más érzés óvszerben sexelni, vagy a csajnak is?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő és eddig csak gumival próbáltuk a párommal,de nem éreztem semmit.


A gumitól lehet?

Vmint érzi a nő,ha belé élveznek? Milyen?


2021. nov. 12. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Én sosem éreztem különbséget gumis és gumi nélküli szex között.

Csak annyit tudnék mondani, hogy gumi nélkül érezni a spriccet.

De mindkét verzióban számomra ugyanolyan az élvezet

>>egy nő<<

2021. nov. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

"-bent van már?

-őő, nem tudom"

/részlet a szexuális életemből, amikor még gumit használtunk/


Amíg a feleségemmel gumit használtunk olyan volt a szex amilyen. Hamar kiszáradt szegénynek és utána dörzsölte a gumi (nem allergiás rá) és hát.. nem érzett belőle túl sokat.

Aztán egyszer gumi nélkül hatoltam belé.... Azonnal elkezdett alternatívákat nézni hormonmentes fogamzásgátlásra:D Sokkal jobban élvezi ő is gumi nélkül.

Nomeg én is:D de ez most nem volt kérdés:D


Végül amúgy méhszájsapka+kontragél mellett döntöttünk, teljesen jól működik 3-4 éve.

2021. nov. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Én érzem a különbséget. Jobb érzés gumi nélkül. :) nekem is nem csak a pasiknak
2021. nov. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Könnyebben ki tud dörzsölődni, száradni - főleg ha érzékeny a latexre, vagy a gumi síkosítójában lévő Novoxynol-9-re. A csúcsnál (spriccelésnél) nem önti el a meleg kellemes érzet, illetve macerásabb ha közben orál is van le-felvenni mindig a gumit.

Érzetre egyébként 99%-ban teljesen ugyanaz. Nem véletlenül veszélyesek a menet közben alattomos gumilehúzó suttyók. Ha annyira érezni lehetne a különbséget azonnal lebuknának.

2021. nov. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Túl nedves is vagyok, szóval a szárazság nálam nem játszik.😅
2021. nov. 12. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ég és föld a különbség N
2021. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen van különbség!
2021. nov. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!