Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eseményutáni tablettát vettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amlator12 kérdése:

Eseményutáni tablettát vettem be. Ez normális? Mitől van?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Aktus végén észleltük a párommal, hogy az óvszer elszakadt. Másnap reggel felírattam a tablettát és bevettem. Aznap és másnap semmi problémám nem volt tőle. 3-adik napon viszont barnás vérzésem volt illetve 4. és 5. napon is. Enyhe hasfájás kíséretében.

Mi lehet a probléma?



2022. máj. 28. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Felborítja a ciklust, akár több hónapra is.

Nekem is hamarabb jött a barnás vérzés mint a havim.

2022. máj. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az esemény utáni egy hormon-atombomba, bármi előfordulhat. Rövidebb ciklus, kimaradó mensi, köztes barnázás stb. Van akinek alig jelentkezik, másnak 6 hónapra széttrollkodja a ciklusát. Nem jó, de még mindig jobb mint a művi terhességmegszakítás - a kisebbik rossz elve alapján működik.

Tanács: csúcstámadás előtt egy pillanatra vegye ki a párod ellenőrizni rendben van-e a gumi (nem csúszott, le nem csattant szét). Egy pillanat az egész nem töri meg a ritmust, de nagyságrendekkel csökkenti a kockázatokat.

2022. máj. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!