Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fajta fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fajta fogamzásgátló van ami nem óvszer, tabletta, injekció. és rendesen véd is?

Figyelt kérdés
gumit nem szereti a barátom, én a gyógyszert nem szeretném szedni. akkor szerintetek, hogyan védekezzünk ami tényleg véd? nem kell vele sokat szenvedni, nem ronthatom el? (pl elfelejtem bevenni) előre is köszönöm, 19/L
2010. szept. 20. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Van még a spirál ,de felelősségteljes nőgyógyász nem rakja fel nem szült nőknek...
2010. szept. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Pesszárium, női óvszernek is hívják. Spirál van még, de gondolom még nem szültél, akkor az nem megfelelő.
2010. szept. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
vagy kérhetsz elköttetést is, de akkor többé nem lesz gyereked. soha többé. az végleges megoldás.
2010. szept. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A pesszárium meg a női óvszer nem ugyanaz!


Pharmatex spermicides cuccai?

2010. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
van valami hüvelykúp, amit aktus előtt kell felhelyezni, az kifejti a hatását, és szabad mindent. De kérd ki orvos véleményét.
2010. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Azért a Pharmatex elég kockázatos, nem közelíti meg a gumi vagy a tabletta hatékonyságát. Nekem azt mondta a dokim ,hogy azt csak addig használjuk, amíg szoptatok, mert a tejtermelődéssel együtt véd. Egyik sem tuti módszer, de a kettő együtt elég. Ez gondolom a kérdezőnél még nem játszik be.
2010. szept. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
még nem volt babám, és ez a Pharmatex nem is tudom, mindig aktus előtt megcsinálni, maceráns. meg hát kitudja, hogy tényleg, hogyan véd meg minden...
2010. szept. 20. 19:56
 8/15 anonim ***** válasza:
Pharmatexre nekem azt mondta a dokim, hogy az ellenségének sem ajánlja, max akkor használjam, ha ugyan védekezünk, de semmi gond, ha mégis jön a baba, mert nagyon rosszak a tapasztalatok vele. De azt hiszem 19 évesen nem ez a kategória.
2010. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ha nem szexelsz. az rendesen véd :)
2010. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nincs biztos....Esetleg ovulációs teszt+megszakítás?Vagy Pharmatex +megszakítás, mégha nem is akarod...:)Szerintem a nők nagy része küzd ezzel a kérdéssel!
2010. szept. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!