Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védekezés nélkül mennyi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védekezés nélkül mennyi az esélye hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Első komolyabb kapcsolatom 18 vagyok másodszorra csináltuk így megszakítással. Nem szedtem még soha tablettát szólni meg nem mertem barátomnak hogy védekezni vagy valami? Szüleimnek nem merem elmondani mert nem egy megertő családbol származom. Leordítanák a fejem. Nem tudom mit tegyek egyedül

2022. júl. 18. 19:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

78,28% az esélye.

De függ a páratartalomtól is.

2022. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudod mit tegyél? Védekezzetek! Akárhogy! Vagy ha nem, akkor esetleg ha becsúszik a gyerek ne lepjen majd meg.
2022. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
13%
Én 10 éve megszakítással szexelek a párommal és eddig nem csúszott be a baba, a szeretőmmel viszont óvszerrel védekezünk. :) L
2022. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
50% az eselye. Es sokszor nem maradtam terhes amikor akartam hogy maradjak.
2022. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Realis esely van ra. Szamtanilag nem lehet kifejezni, mert fugg a ciklusodtol, attól hogy a csavo idoben kihuzza e, mennyi elovaladek jut beled, hogy van e rejtett betegseged ami miatt alapbol nehezebben esel teherbe..


Nezd, addig kockaztattok amig be nem csúszik es akk abortusz vagy gyerek ido elott. Vagy ovszer vagy gyogyszer vagy pelenka.

2022. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Fifty/fifty
2022. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Mindennképp akarok és fogok gyógyszert szedni csak most bepánikoltam mert nagyon nem szeretnék ilyen fiatalon gyereket
2022. júl. 18. 19:48
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira magatehetetlen vagy 18 évesen, hogy nem mész el nőgyógyászhoz, vagy nem szólsz annak, aki kefél, hogy valamit kellene, akkor meg is érdemled, ami rád vár!

Szánalmas gyerekek vagytok még.

Orrba szájba b@szni azt tudtok, de gondolkodni, kommunikálni, önmagatokért kiállni nem.

2022. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
Vegyél egy terhességi tesztet, ne legyél életkeptelen.
2022. júl. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen beszéld meg a barátoddal, menj orvoshoz is! A szűrések miatt is fontos a rendszeres kontrol. Én 16 évesen sajnos nehányszor szintén játszottam ezzel, nem lettem terhes, de nagyon banom utólag is, hogy nem voltam felkészültebb, felelősségteljesebb.
2022. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!