Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes ? 2x megjött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ? 2x megjött azóta ,óvszerrel védekeztünk, több negatív teszt, viszont most késik? 2 hónappal ez előtti az aktus. Azóta nem voltam senkivel.

Figyelt kérdés

2022. szept. 11. 09:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Orvos.
2022. szept. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

2× megjott, azaz 2 ciklus már letelt, vagy kétszer gyors egymásutánban vérezgettél?


Ha első opció van, és a tesztek is negatívak akkor ne aggódj, nem lesz most babád 😉

2022. szept. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
július 13án volt az aktus ,rá 6 napra ahogy kellett megjött július 19én.Kicsit parás vagyok utana 14 napra rá és 20 napra rá is csináltam tesztet negatív lett.Majd a kövi mensim augusztus 14én amikor kellett kb megint megjött rendesen 5 napig tartott mindkétszer
2022. szept. 11. 09:38
 4/13 Csicuki ***** válasza:

Nem valószínű te mondtad hogy 2 ciklusod is volt azóta kb lehetetlen hogy az legyél.

Néha mindenkinek késik.

2022. szept. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Csináltass hüvelyi ultrahangot, az biztos módszer a terhesség kimutatására!


Akár ma is elmehetsz egy ügyeletes nőgyógyászhoz, ha nem akarod megvárni a hétfőt. Te tudod, mennyire sürgős...


De a legvalószínűbb az, hogy - a leírtak alapján - nem lehetsz várandós. (Akkor nem jött volna meg kétszer is a vérzésed azóta.)


Ha jól sejtem, nem lennének meg a "biztos" körülmények egy baba érkezéséhez?


Nem megbízható az apajelölt teljesen, illetve a nagyszülők hogyan viszonyulnának egy esetlegesen megváltozófélben lévő élethelyzethez?


Hány éves vagy? Tanulsz vagy dolgozol? Hogyan építed a jövődet?

2022. szept. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jogos , csak ugye annyi mindent olvas meg hall az ember ,hogy megjön közben még valakinek meg a teszt sem mutat reális eredményt és ezért félek :(
2022. szept. 11. 10:09
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintem jövő héten elmegyek dokihoz , igazából sosem pontos a mensim . Nem vagyok már gyerek 28 vagyok és úgy érzem felelősségteljesen védekeztünk mert védekezés nélküli behatolás sem volt . Sajnos jelenleg munkanélküli vagyok és az nem vagyok együtt már a párommal , de közben írtam neki is és azt mondta minden rendben volt a végén is az óvszerrel.
2022. szept. 11. 10:15
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem nem vagy terhes….

De a késésnek lehet más oka tehát az orvos jó ötlet.

2022. szept. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Eléggé nagy kitolás lenne ,ha védekezéssel úgy hogy rendeltetésszerűen védekeztünk és többször megjött és még minden teszt negatív mégis fennállna a terhesség :(
2022. szept. 11. 11:23
 10/13 anonim ***** válasza:

Jaj, menjetek már… Ezzel az erővel minden nőnek folyton terhességi teszteket kéne csinálnia, meg dokihoz járkálni hüvelyi ultrahangra, mi van, ha mégis… Kérdező, ha rövidebb ciklusaid vannak az átlagnál, akkor sem lehet szó még jelentős késésről, de írtad is, hogy nem pontos. Amúgy is 6 millió oka lehet, ha épp késik, kimarad.


5-ös: Ügyelet, bármilyen sürgősségi ellátás nem erre van, hogy gumiban szexeltem, megjött azóta kétszer, tesztek negatívak, de SOS nézzék már meg, nem vagyok-e terhes… Ez már beteges aggodalom, ami a kérdezőnél van.

2022. szept. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!